Haber 7

Baba dehşeti; 2 kızını öldürüp intihar etti

İstanbul Maltepe'de i dairede 2’si çocuk 3 kişinin cesedi bulundu.
GİRİŞ 02.01.2018 20:36 3.SAYFA
Metin Boyutu

Maltepe'de cinnet getiren babanın,  2-4 yaşlarında 2 kızını pompalı tüfekle ateş ederek öldürdüğü, ardından aynı tüfekle intihar ettiği öğrenildi.

Olay, Fındıklı Mahallesi Zambak Sokak üzerinden bulunan 5 katlı binanın bodrum katında saat 18.30'da meydana geldi. İddiaya göre, Anne Dilek Yardım kapıyı açıp evlerine girdiğinde eşi Ali Yardım, kızları Elif Mina ile Miray Hira'nın cesetleriyle karşılaştı. Annenin olayı görerek sinir krizleri geçirmesi üzerine mahalle sakinleri toplandı.

Ardından mahalle sakinlerinin haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.  Yapılan ilk incelemede, baba Ali Yardım'ın iki kızını pompalı tüfek ile öldürdükten sonra aynı tüfekle kendine ateş ederek intihar ettiği belirlendi. Sinir krizleri geçiren anne Dilek Yardım, ambulansla Fatih Sultan Mehmet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polisin olay yerindeki incelemesi sürüyor.

Olayla ilgili konuşan ev sahibi, "Apartmanda kiracıydı kendisi, biz de duyduklarımızı söylüyoruz ama iki çocuğunu ve kendini öldürmüş." dedi.

Yorumlar

4
 • Hilal

  1 yıl önce Şikayet Et Şiddet uygulayan bir adamın ceza alması için illa can alması mı gerekiyor ya? Nasıl bir adalet bu?
 • akıncı imam

  1 yıl önce Şikayet Et Büyük ahlak sorunu var memlekette...
 • viyana68

  1 yıl önce Şikayet Et hadi bu olayda da kadınları yasalar boşanmaya teşfik ediyor desenize utanmadan Rabbim vijdan diye birşey kaldı mı bu millette
  • ElliSekiz

   1 yıl önce Şikayet Et Benim şahsi düşüncem kadınlar daha çok madur oluyor ve eziyet işkence görüyorlar ki bu durumların kanunlarla alakası yok ortada şiddet varsa boşanmalılar bence. Ama bu olay tamamen farklı yani Rabbim şeytana uydurmasın
 • ElliSekiz

  1 yıl önce Şikayet Et Rabbim bu gidiş nereye? sen akıbetimizi sonumuzu hayr eyle Allahım
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.