Piknikçileri böyle engellediler

Mardin'in Derik ilçesinde, polis ekipleri, Gap Şelalesi'nde piknik yapanları uyararak, şelaleye giden yolu iş makinesi ve taşlarla kapattı.

GİRİŞ 24.03.2020 10:45 GÜNCELLEME 24.03.2020 10:46 3.SAYFA
Piknikçileri böyle engellediler
Piknikçileri böyle engelledilerTürkiye'nin 223'üncü Tabiat Parkı ilan edilen Derik ilçesindeki Gap Şelalesi'nde piknik yapanları tespit eden polis ekipleri harekete geçti. Koronavirüs önlemleri kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından  yasaklanmasına rağmen Gap Şelalesi'nde çok sayıda kişinin piknik yaptığını gören polis ekipleri, zırhlı araçta Türkçe ve Kürtçe uyarı anonsu yaparak, bu kişilerden evlerine gitmelerini istedi. 

Uyarıların ardından piknikçilerin alandan uzaklaştığı görülürken, Gap Şelalesi'ne giden yol ise polis ekipleri tarafından iş makinesi ve taşlarla kapatıldı. 

KAYNAK : DHA

ETİKETLER

YORUMLAR 2
 • Misafirrrrr 1 hafta önce Şikayet Et
  Ne kadar gereksiz insanlarımız var ya rabbi ya... bu ne sorumsuzluk bu ne vurdum duymazlik... silah zoruyla mı evlerde tutulmalisniz anlamış değilim . Az biraz akli selim davranin ya hu... devlet millet canla basla bu illetle uğraşırken bu rahatlık neden...
  Cevapla
 • taahhüt 1 hafta önce Şikayet Et
  hala pilknik yapan veya sorumsuzlukta ısrar edenlerden; hasta olmaları halinde hastaneye gitmeyeceklerini tedavi edilmeyeceklerini ve iyileşirlerse adam öldürmeye teşebbüsle yargılanmayı kabul ettikleri hususunda tahhütname alın ...
  Cevapla
 • Aynen 1 hafta önce Şikayet Et
  Hasta olursam en son beni tedavi edin, veya yapmayabilirsiniz
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR