Haber 7

11 yaşındaki başörtülü kıza makaslı saldırı

Kanada'da yaşayan Khawlah Noman isimli Müslüman kız, makaslı saldırıya uğradı. Saldırgan, küçük kızın başörtüsünü kesmeye çalıştı.
GİRİŞ 13.01.2018 09:45 Amerika
Metin Boyutu
11 yaşındaki başörtülü kıza makaslı saldırı

Kanada'nın Toronto şehrinde okula gitmek için evden çıkan 11 yaşındaki Khawlah Noman, saldırıya uğradı. Müslüman kız, saldırganın elindeki makasla başörtüsünü kesmeye çalıştığını söyledi. 

 

 

BAŞÖRTÜSÜNÜ KESMEK İÇİN 2 KERE GELDİ

Pauline Johnson Junior Okulu öğrencisi Khawlah Noman, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Gerçekten korktum ve allak bullak oldum." dedi.

Kwawlah, cuma sabahı kardeşi Muhammed Zakariyye ile okuluna doğru yürürken arkasından bir kişinin yaklaştığını hissettiğini ve dönüp baktığında kendisine makas tuttuğunu gördüğünü söyledi.

Saldırganın, başörtüsünü iki kez kesmeye çalıştığını belirten Kwawlah, "Çığlık atmam üzerine kaçtı ancak birkaç dakika sonra yine geldi. Başörtümü tekrar kesmeye devam etti." diye konuştu.

Yorumlar

1
 • Yakub

  10 ay önce Şikayet Et Işid deaş ... vs satılmış terör örgütleri uzun sakal ve burkaya düşmanlığı körükledi. Yanı kurunun yanında yaş yanıyor. Samimiler zor durumda. Yusuf as burka takmıştır çünkü güzelliğine çarpılanlar çok oldu.
 • yusuf

  10 ay önce Şikayet Et islama düşman kilise kolejlerinden başka ne beklenirdiki
 • Ramo

  10 ay önce Şikayet Et Ülkemizde de böyle sapık çok ama Müslüman Milletimizin gücünden korkuyorlar. Rabbim fırsat vermesin. Amiinn.
  Toplam beğeni
  • denir

   10 ay önce Şikayet Et terbiyesizler
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.