Haber 7

Tillerson’a büyük şok!

ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, temaslarda bulunmak için geldiği Lübnan'daki başkanlık sarayında hiç beklemediği bir şokla karşılaştı. Lübnanlı mevkidaşı Tillerson'ı karşılamadı, ABD'li bakan dakikalarca Lübnan Devlet Başkanı Avn ile görüşmeyi beklerken tek başına oturdu.
GİRİŞ 15.02.2018 14:55 Amerika
Metin Boyutu

ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, Türkiye ziyareti öncesi temaslarda bulunmak için gittiği Lübnan’da büyük bir şok yaşadı. 

Lübnanlı mevkidaşı Gebran Bassil tarafından karşılanmayan Tillerson, başkanlık sarayında tek başına oturarak Lübnan Devlet Başkanı Avn’ın odaya gelmesini bekledi. Saraya girişi sırasında karşılanmayan, görüşmenin öncesinde de dakikalarca bekletilen Tillerson’ın yaşadığı zor anlar televizyonkanallarında da canlı yayınlandı.

 


Tillerson'un Aun'u beklediği ve görüşmenin gerçekleştiği odada ABD bayrağı bulunmaması dikkat çekti.

Yorumlar

113
 • Yavuz

  1 yıl önce Şikayet Et Lübnan dik dur eğilme.
  Toplam beğeni
 • Lübnan

  1 yıl önce Şikayet Et yakında amerika lübnan'ada el atıp orayı da karıştıracak.bu da karışıklık çıkarmaya bahane olacak demedi demeyin...
  Toplam beğeni
 • filinta

  1 yıl önce Şikayet Et Şunu da gördükten sonra bence ABD de artık çöküş başlamış, artık ezdikleri ülkeler açıkca tepki koymakta bedelini ödetmek için kıvranmakta.
  Toplam beğeni
 • misafir

  1 yıl önce Şikayet Et Suudlara ABD emretti, plan israille birlikte lübnan'ı işgaldi. Bu plan yakın tarihte dile getirilen bir plan, bu durumda ülkeni işgal etmek isteyenlere nasıl davranırsın? Lübnan doğru yapmış.
  Toplam beğeni
 • Mehmet

  1 yıl önce Şikayet Et Hem türlü oyun oynayıcıdırlar. Hem güç hem sinsilikte üzerlerine yoktur. Ne mertlik vardır ne dürüstlük. Hafife alınmamalı küçümsenmemelidir. Kaybedecek bir 100 yılımız yok artık. Unutmayalım gözümüzde küçültmeyelim şerrin başıdır bunlar.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.