23 Haziran 2018, 11:29

Fenerbahçe ile yollarını ayıran Aykut Kocaman, Ali Koç ile arasında geçen tazminat diyaloğunu açıkladı.

Fenerbahçe'de yerine Cocu'nun getirildiği Aykut Kocaman'ın tazminat alıp almayacağı tartışılırken, önceki gün 1.5 milyon Eurosu'nun peşin olarak verildiği iddiası ortaya atıldı.

Fenerbahçe eski teknik direktörü Kocaman hakkında çıkan bu söylentilere cevap verdi.

 

 

İddialara alaycı bir şekilde yaklaşan Kocaman, "Benim yerime birileri tahsilat mı yapıyor acaba?" diyerek tepki gösterdi.

İşte Ali Koç ve Aykut Kocaman'ın tazminat diyaloğu;

"Ali Koç ile görüşürken herhangi bir tazminat isteğimin olmadığını söyledim. Sadece yardımcılarımla ilgili taleplerde bulundum. Onlar iş bulana kadar haklarının verilmesini rica ettim. Ali Bey çok kibar bir insan, Bu kulüpte hak etmeyen bir sürü insanlara paraları dağıtıldı. Sizin sözleşmeniz var. Siz almayacağım diye ısrar da etseniz biz yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile konuştuk. Gerekeni yapacağız. Sözleşmeniz var. Bir hakkınız var. Bunu vereceğiz" dedi.

Yani, Aykut Kocaman talepte bulunmamasına rağmen Ali Koç, kendisine son derece kibar bir biçimde hakkını vereceğini iletmiş.

Bu konu ne Kocaman'ın ne de Ali Koç'un gündeminde olmamasına rağmen ve herhangi bir ödeme ya da anlaşma yapılmamış olmasına rağmen söylentiler çıkmış ve Kocaman rahatsız olmuştu. Tecrübeli teknik adam, bu rahatsızlığı gidermek adına kamuoyuna bu mesajı vermek istediğini belirtti. (Hürriyet)