10 Aralık 2018, 13:31

Fenerbahçe'nin eski kaptanlarından ve unutulmazlarından Ümit Özat, twitter adresinden yaptığı açıklamada sarı-lacivertlilerde yaşanan son gelişmelere dair görüşlerini belirtirken teknik direktör adayı Ersun Yanal'a çarpıcı ifadeler kullandı.


Ümit Özat kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda takımın durumuyla alakalı olarak, "Kimse kendi kendine gelin güvey olmasın. Fenerbahçe'ye Allah'tan başka kimsenin gücü yemtez. Kırmızı kar yağarsa Fenerbahçe küme düşebilir diyorlar. Ben hiç kırmızı kart görmedim. Onun için hayal görmeyin. Mevzu Aziz Yıldırım, Ali Koç mevzusu değildir. Bir yönetim daha ilk senesinde 3. hocayı arıyorsa sorunu biraz daha farklı yerlerde aramaları lazım." dedi. 

"SÖZ KONUSU FENERBAHÇE DİYEREK PAZARLIK YAPANLAR..."

Konuşmasının devamında Ersun Yanal'ın "Konu Fenerbahçe ise gerisi teferruattır" sözünü hatırlatan Özat, "Gerçekleri de göz ardı etmemek lazım. Her teknik adam Fenerbahçe'yi çalıştırmak ister. Buna söz konusu Fenerbahçe diyerek, pazarlık yapanlar da dahildir. Ancak şunu unutmayın. Fenerbahçe'nin erken şampiyon olan kadrosu dağılmasaydı ondan sonra gelen hocalar da şampiyonluk yaşarlardı." dedi.