25 Nisan 2019, 22:46

Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, Fenerbahçe Beko'nun Zalgiris Kaunas'ı eleyerek Final-Four'a kalması sonrasında konuştu.

Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, THY EuroLeague play-off çeyrek final serisi 4. maçında Fenerbahçe Beko'nun, Zalgiris Kaunas'ı 99-82 mağlup ederek üst üste 5. kez Final-Four'a kaldığı maçın sonunda konuştu.

 

Semih Özsoy, Fenerbahçe Beko'nun Final-Four'a kalmasından çok mutlu olduklarını söyledi, ''Üst üste 5. kez Final-Four'dayız. Bizim için çok mutluluk verici bir olay. Başta Zeljko Obradovic üzere takımı, taraftarı kutluyorum. 5 sene üst üste buralarda olmak zor iş. Emeklerine sağlık ama bunu taçlandırabilmek için geçen sene kaçırdığımız, daha önce aldığımız kupayı almak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

UMARIM İSPANYA'DA ŞAMPİYON OLURUZ!

 

Semih Özsoy, Obradovic takıma verdiği katkıyı değinerek, "Bu kadar birlik beraberlik içinde hareket eden takım çok az gördüm. Bunda tabii Zeljko'nun payı büyük. Bizim de bir kültürümüz oluştu tabii. Takımda çok güzel bir arkadaşlık ortamı var. Eşleri ile gelenler de var, takımda bir ruh var. Artık bunu taçlandırma zamanı. Final-Four'a en iyi, en güçlü şekilde gidebilmek bizim hocamızın işi. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum. Umarım İspanya'da şampiyon oluruz" dedi.