04 Şubat 2018, 21:43

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Sivasspor mağlubiyeti sonrası penaltıyı Fırat Aydınus'a çaldıran yan hakemi eleştirdi.

İşte Albayrak'ın maç sonu sözleri

"2002 yılından bu yana hiç hakemlerle ilgili konuşmadım. Bu maçta, özellikle yan hakemin penaltı pozisyonunu dikkatli bir şekilde izledikten sonra vereceği kararı merak ediyorum. Bütün Galatasaraylılar, bütün Türkiye, milyonlarca Galatasaraylı merak ediyor nasıl bir penaltı olduğunu... Hepimiz Bilmek istiyoruz. Galatasaraylı olarak, bir yönetici olarak... Orta hakem değil yan hakem pozisyonu bir daha izlesin ve kendisi bir daha karar versin. Verdiği kararı da keşke kamuoyuyla paylaşsa... Herkes ne düşündüğünü bilse..." 

 

"Nazar boncuğu..."

"Maç bitti, bundan sonraki maçlarımıza bakacağız. Biz büyük kulübüz. Ne mağlubiyetler görüp altından kalktık ve hedeflerimize ulaştık. Biz hocamızla, futbolcu kardeşlerimizle birlikte kenetlendik. Bugün bir kazaya uğradık. Nazar boncuğu olarak görüyoruz ve bundan sonraki maçlarımızı düşünüyoruz."

"Zirveye oynayan takımlar aynı anda kaybedebilir. 4-5 takımın aynı anda galip geldiği haftalar da olabilir. Rakiplerimiz 2'şer biz ise 3 puan kaybettik."