22 Kasım 2017, 09:23

Geçtiğimiz günler sarf ettiği sözler nedeniyle Beyaz TV'den kovulan Rasim Ozan Kütahyalı hakkında konuşan Beyaz Futbol sunucusu Ertem Şener "Rasim'in tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü vardır" dedi.

Pazar gecesi yayınlanan programda Boşnaklar hakkında  pornografik ifadeler kullanan Beyaz TV'den kovulan Rasim Ozan Kütahyalı hakkında konuşan Ertem Şener sosyal medyadan büyük tepki aldı.

TÜM DÜŞMANLARINA BEDELİNİ ÖDETECEK GÜCÜ VARDIR

Ertem Şener, Derin Futbol programında, Rasim Ozan Kütahyalı'nın üzerine oynanan şer odaklarına bedelini ödetecek gücü olduğunu söyledi.

Şener sözlerinin devamında ''Boşnak halkından çok özür diledi bunu belirtti ama bazı şer güçler Rasim Ozan'a bilinçli bir operasyon da yaptılar. Ama şunu da söyleyeyim Rasim'in tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü vardır" dedi.

ERTEM ŞENER'E TEPKİ YAĞDI

Kütahyalı'ya sahip çıkan Şener'in bu ifadesi sosyal medyada büyük tepki topladı.

Ertem Şener Kimdir? Ertem Şener Nereli? Kaç Yaşında?

Futbol severlerin şampiyonlar ligi maçlarından tanıdığı Ertem Şener İstanbul 50. Yıl İnsa Lisesi ve Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü mezunudur. Bir çok kanalda spikerlik ve sunuculuk yapan Ertem Şener’in kendisine ait bir haber sitesi ve prodüksiyon şirketi bulunmaktadır. Günümüzde Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Derin Futbol programında görev alan Ertem Şener aslen Malatya’lıdır ve Malatya doğumludur. Günümüzde ise TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Kendi Düşen Ağlamaz yarışma programını sunmaktadır.