07 Ekim 2018, 23:44

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fenerbahçe maçının ardından hakeme büyük tepki gösterdi.

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Göksel Gümüşdağ maç sonu yaptığı açıklamada hakeminin kararını rezalet olarak değerlendirdi.

İşte Göksel Gümüşdağ'ın maç sonundaki açıklamaları...

''Hakemin rezalet kararıyla gol verilmedi. 3 dakika çalışmadığı zaman nasıl kararlar verildiğini görebiliyoruz ama maalesef diyebileceğimiz tek şey, bizim duruşumuza yakışan bir şekilde bu hatayı sizinle paylaşabilmek.''

"ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

 

 

"Genel anlamda baktığımızda sahaya iyi yansıyan bir mücadele vardı. İki takım da mücadele etmeye çalıştı. Bütün güzelliği bir kenara koyalım. Özellikle orta hakeminde genel anlamda iyi yönettiği ama yan hakem Serkan Çimen'in rezalet bir kararıyla nizami bir gol verilmedi. Serkan Çimen onu niye kaldırdı, o da bilmiyor. Ligin özellikle zirvesi bu denli sıkışıkken bu maçlar çok önemli. Geçen sene Adana'da nizami bir gol iptal edildi. Bugün böyle bir karara şaşkınım. Serkan Çimen'i Allah'a havale ediyorum. Üzülüyoruz, çünkü nizami bir gol var.

"ELİA AĞLIYORDU"

Soyunma odasına girdim Elia ağlıyor. Hakkettiği bir gol verilmedi iptal edildi. Medyada her yere bakın, herkes bu konuda mutabık. Özellikle takipçisi olacağız. Federasyonu şu anlamda göreve çağırıyorum. Geçen haftada video hakemle ilgili kesilmeler oldu, bu maçta da 3 dakika kesildi. Hakemlerinde şapkayı önüne indirmesi lazım. 3 dakika VAR kesildiğinde nasıl kararlar verildiğini hepimiz gördük. Kimsenin hakkı yenmesin. Fenerbahçe'nin misafirperverliğine teşekkür ediyorum. Serkan Çimen'in bu golü iptal etmesini kınıyoruz. Bu rezalet kararı hiçbir şekilde kabul etmiyoruz. İnşallah bu son olur. Soyunma odasındaki hali görseniz hepiniz üzülürsünüz. Bize yakışan şey sadece yaptığı hatayı sizlerle paylaşabilmek" şeklinde konuştu.