14 Kasım 2017, 14:32

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da Türkiye'nin Arnavutluk'a 3-2 yenildiği maçı değerlendirdi.

Mehmet Demirkol, Türkiye'nin Arnavutluk'a 3-2 yenildiği maçı değerlendirdi.

İşte Demirkol'un sözleri...

TAZMİNATINI ALMAK İSTİYOR

Geldiğimiz noktada Lucescu, şikayet ettiği konularda kendisini tekzip ediyor kelimenin tam anlamıyla. Ligin parlayan iki Türk oyuncusu oyuna 11’de başlamıyor. Yani Emre ve Yusuf Yazıcı. Ya Lucescu teknik direktör melekelerini kaybetmiş ya da bu işi yapamayacağına ikna olmuş. Söyledikleriyle yaptıkları arasında dağlar kadar fark var. Oynayanlar var oynamıyor! Yol yakınken tazminatını alıp gitmek istiyor.

''BU TAKIM KONUŞACAK BİR ŞEY VERMİYOR''

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde oynayınca mesela bizim iş kolaylaşıyor. Takım tık tık tık gidiyor. Konuşacak çok şey oluyor. Bu takımdan konuşacak bir şey de çıkmıyor. Beni bu maçta heyecanlandıran tek şey attığımız ikinci gol. Cenk ve Emre Akbaba'nın oradaki oyun beyni ve yeteneği. Cenk bugün yine sahanın en iyisiydi. 2 golün de asistini yaptı.

''MESUT, BU TÜRKİYE'DE OYNAYAMAZDI''

Hakan Çalhanoğlu gibi futbolculara bizim bu takımda yer bulmak çok zor. Mesut Özil, Hakan'dan daha iyi ama Mesut, Türkiye'yi seçse de oynatamazdık onu. Hakan'ı Milli Takım'da test edemeyiz. Mesut Özil, Milli Takım'ı seçseydi bugün Mesut Özil olmazdı. Net iddiam bu. 2009'da Milli Takım'a alsaydık buralarda olmazdı. Çok doğru bir tercih yaptı. Kaybolurdu çünkü bu takım içinde.