09 Ocak 2018, 17:22

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü merakla bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87.yeni bölümü bu akşam var mı? İşte, 9 Ocak Salı ATV yayın akışı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sevenlerine kötü haber geldi. Yılbaşı haftası hasebiyle yayınlarına bir hafta süreyle ara veren dizilerden biri de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm 9 Ocak Salı akşamı yayınlanacak mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87.yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı? ATV yayın akışı ve tüm ayrıntıları...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yayınlanmadı?

Yılbaşı sonrasında yayınlarına ara veren dizilerden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü bu akşam ekranda olmayacak. Bunu yerine 2 Ocak Salı ATV yayın akışından edinilen bilgiye göre, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz eski bölümlerinden oluşan bir kolaj bölüm yayınlanacak. Heyecanı doruklarda bırakan son bölümün ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü haftaya 9 Ocak'tan itibaren yayınlanmaya devam edecek.

ATV yayın akışına erişmek için tıklayınız...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Deniz Çakır, Oktay Kaynarca ve Tarık Ünlüoğlu gibi isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87.yeni bölümü 9 Ocak 2018 Salı günü saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?

Hızır Çakırbeyli, Nevzat'ın ölümü üzerine planlar yaparken, Ömer'in işlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak hamlesi hanede bomba etkisi yaratır. Nevzat'ın bu durumu lehine kullanabileceği aşikardır; fakat Hızır'ın, ailesi üzerinden bir pazarlık yapması söz konusu bile değildir. Bir an önce harekete geçme arzusunda olan Hızır, kimin yanında olacağını, kimin karşısında duracağını görmek için masayı toplar. Ünal Kaplan'ın Nevzat ile yaptığı görüşme masada etkisini gösterecektir. Dostlukların sorgulanacağı toplantının sonunda Çakırbeyliler kendilerini Nevzat'ın namlusunun ucunda bulurlar. Tüm bu yaşananlar ya bir sona ya da yeni bir dönemin başlangıcına neden olacaktır.