07 Şubat 2018, 12:32

Bordo-Mavililer'in unutulmaz isimlerinden İbrahima Yattara, Göztepe maçını tribünde izledi, dönüş yolunda da konuştu. Trabzonspor'un efsanesi genç yıldız adayı Abdülkadir Ömür için övgü dolu sözler sarfetti.

Trabzonspor formasını uzun yıllar giyen ve taraftarların gönlünde kelimenin tam anlamıyla taht kuran İbrahima Yattara, Göztepe ile oynanan ve 0-0 biten mücadeleyi izleyenler arasındaydı.

Efsane olduğu eski takımının kaybettiği 2 puana çok üzülen Gineli eski oyuncu, dönüş yolculuğunda konuştu.

 

 

Trabzonspor'un unutulmaz ismi, takımın genel performansını beğenmezken, genç yıldız adayı Abdülkadir Ömür'ü ise bambaşka bir yere koydu.

İşte Yattara'nın o sözleri:

'ÇOK DAHA İYİ OLACAKTIR'

"Abdülkadir dışında skora etki edecek işleri yapacak kimseyi göremedim. Oysa ki, Trabzonspor açısından çok çok önemli bir haftaydı. Tüm rakipleri puan kaybetmişti ve Trabzonspor kazanabilseydi takım bambaşka bir noktaya gelebilirdi. Abdülkadir Ömür, çok yetenekli bir oyuncu. Boyunun kısa olması, hava topları dışında bir dezavantaj yaratmaz. Genel anlamda şu anki yetenekleri inanılmaz. Çalışır ve disiplinli olursa ben bu seviyenin çok çok daha üzerine çıkabileceğine inanıyorum."