Haber 7

'Pişman değilim hiçbir şey için özür dilemiyorum'

İngiltere Championship'te Birmingham ile Aston Villa'nın karşılaştığı maçta Aston Villalı Jack Grealish'e saldıran taraftar, hapiste hayatının en güzel ayını geçirdiğini söyledi.
GİRİŞ 16.04.2019 14:40 AVRUPA LİGLERİ
Metin Boyutu
'Pişman değilim hiçbir şey için özür dilemiyorum'

İngiltere Championship'te Birmingham derbisinde Birmingham ile Aston Villa karşı karşıya geldiği karşılaşmada Aston Villa forması giyen Jack Grealish'e saldıran Birmingham taraftarı Paul Mitchell, 1 ayı aşkın sürededir bulunduğu hapis hayatında tahliye edildi.

 

St. Andrews Stadyumu'nda oynanan karşılaşma sırasında yaptığı saldırı sonrasında tutuklanan Paul Mitchell, hakkında yöneltilen saldırı ve sahaya tecavüz suçlamalarını kabul etti ve Birmingham Sulh Ceza Mahkemesi'nce hapis cezasına mahkum edildi.

4 haftalık cezasını tamamlayan Mitchell, hapisten çıktıktan sonra yaptığı ilk açıklamada; "Dışarı çıktığım için mutluyum ama hayatımın en güzel 1 ayını geçirdim. Ailemden uzak kalmak elbetteki de zordu fakat her şey çok güzeldi." dedi.

 

Yaptığı hareketten dolayı pişman olup, olmadığı sorusuna da Mitchell: "Bunu düşünmek için hazır değilim ve hiçbir şey için özür dilemiyorum." dedi.

NE OLMUŞTU?

İngiltere Championship'te Birmingham derbisinde Birmingham ile Aston Villa karşı karşıya gelmişti. Gergin başlayan maçın henüz 10. dakikasında Birmingham taraftarı Paul Mitchell, sahaya girmiş ve koşarak Aston Villa'nın futbolcusu Jack Grealish'e arkadan yumruk atmıştı.

Jack Grealish, yumruğun etkisiyle yere düşerken saha bir anda karışmış, Güvenlik görevlileri Jack Grealish'e yumruk atan Paul Mitchell yakalamış ve ardından tutuklanarak gözaltına alınmıştı.

Yorumlar

1
 • Misafir

  4 ay önce Şikayet Et Tabi olacak lan. 2 kişilik tvli odalar,spor salonu, kütüphane, cami/kilise, 3 öğün 4 çeşit yemek, limitli internet, her türlü sosyal hak(oyunlar,maçlar,kurslar) tabiki en iyi süper geçer. Nerden mi biliyorum. İngiltere'de 1 ay cezaevinde kaldım :)
  Toplam beğeni
  • Kemal

   4 ay önce Şikayet Et Ne alem adamsın ya :)
  • İbrahim

   4 ay önce Şikayet Et Kralsın
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.