The Times Yenikapı'da milyonları göremedi

Referandum sürecinde 'hayır' cephesine açık bir şekilde destek olan Avrupa medyası, 'evet' cephesine karşı saldırıya geçti.

GİRİŞ 10.04.2017 09:26 GÜNCELLEME 10.04.2017 21:03 Avrupa
The Times Yenikapı'da milyonları göremedi
The Times Yenikapı'da milyonları göremedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın katıldığı Yenikapı mitingi, İngiltere'de yankılandı.

Ülkede yayın yapan The Times gazetesinde; Hannah Lucinda Smith imzasıyla çıkan haberde, Yenikapı mitinginin atmosferi ele alındı.

'Evet' cephesini karalamak için yayınlanan haberde, asılsız ifadelere yer verildi.

YÜZBİNE YAKIN KİŞİ GELDİ DEDİLER

The Times, milyonların akın ettiği Yenikapı mitingine yüzbine yakın kişinin katıldığını yazdı.

ERDOĞAN KONUŞURKEN..

Haberde; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasına devam ettiği anlarda alandan ayrılanların olduğu da iddia edildi.

ETİKETLER

YORUMLAR 107 TÜMÜ
 • eski yeni 2 yıl önce Şikayet Et
  bedenimiz kısa süreli de olsa yuregimiz onunla biz daha çok miting yapacagiz daha çok aynı yolda gidecegiz daha çok aynı yağmur da islanacagiz onlar ...bilmez anlamaz ...
  Cevapla
 • A.gani 2 yıl önce Şikayet Et
  Evet the times doğru söylüyor reis konuşurken alandan ayrılanlar oldu çünkü ikindi namazını kılmaya gittiler onlar öyle sevine dursunlar.işte şaşırmak böyle bir şey.
  Cevapla
 • yazılım şefi 2 yıl önce Şikayet Et
  alan büyüklüğünü ve fotoğrafı girdi olarak alan yazılımı geliştirdiğimizde kaç kişinin bulunduğunu bilimsel olarak söyleyeceğiz..
  Cevapla
 • Vatansever 2 yıl önce Şikayet Et
  Küfür içeride ve dışarıda ittifak etmiş tek millet halinde saldırıyor. Azıcık idraki, aklı, vicdanı olan bu saatten sonra bunların vatan millet adına hayrı ve iyiliği istemeyeceğini anlar. İnsan hiç bir şey bilmese bile düşmanın değirmenine su taşımaması gerektiğini bilmesi lazım. Bu gerçek bile EVET demek için yeterli sebep
  Cevapla
 • Eyt mağduru 2 yıl önce Şikayet Et
  Avrupa gel Türkiye yi AB al yoksa yalan. Yanlış. İftira ve Terör yandaşı olmakla Türkiye yi durdurmak sizin için zor artık .
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR