Haber 7

Alman teröristler: Erdoğan'a karşı savaşıyoruz

Almanya'nın en çok satan gazetelerinden Bild, Zeytin Dalı Harekatı'nın hedefi olan YPG'li teröristleri güzelleyerek, "Alman savaşçıları Erdoğan’a karşı savaşıyor." başlıklı haber yaptı.
GİRİŞ 09.02.2018 14:18 Avrupa
Metin Boyutu
Alman teröristler: Erdoğan'a karşı savaşıyoruz

Zeytin Dalı harekatı kapsamında öldürülen teröristlerin geneli yabancı uyruklu. Aralarında İngilizinden, ABD'lisine, Çinli ve hatta Almanına kadar çok sayıda teröristi etkisiz hale getiren TSK ve ÖSO'ya karşı kara propaganda uygulanıyor.

Almanya'nın en çok satan gazetelerinden biri olan Bild, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan karşıtlığı nedeniyle YPG'nin yanında yer alarak teröristleri "Alman Savaşçılar" olarak lanse etti.

 

 

"ALMAN SAVAÇILARI ERDOĞAN'A KARŞI SAVAŞIYOR"

Bild dergisi YPG'nin Alman teröristlerine sahip çıkarak koca bir sayfa ayırdığı haberinde, "Alman savaşçıları Erdoğan’a karşı savaşıyor" başlıklı haberinde. "DAEŞ'e karşı savaşan uluslararası özgürlük askerleri şimdide Türkiye’ye karşı savaşıyor" yazdı.

TÜRK DEVLETİ'NE GÖZ DAĞI VERECEKLERMİŞ

Grubun sözde sözcüsünün açıklamalarına yer veren Bild,"Biz YPG'nin uluslararası savaşçılarıyız. Daha önce DEAŞ'a karşı savaştığımız gibi şimdi de faşist Türk devletine karşı Afrin'i savunmak için gidiyoruz" sözleriyle Türkiye'ye gözdağı vermeye çalıştı.

Yorumlar

174
 • Veysel balaban

  1 yıl önce Şikayet Et 1150 küsürünüzü sizlere yolladık. Daha da yollarız sıkıntı yok
 • Harun Gulen

  1 yıl önce Şikayet Et Almaninizda her turlu gevurunuz kafiniriniz teker teker cifter cifter geberecek, oz amanda biz almanlarda dahil hepsini birden yendik perisan ettik diyecegiz, o zzaman bakalim sahiplenecekmisiniz alman savascilarinizi, hepsini tahta kutulara paketleyip geri gonderecegiz Allahin izniyle.
 • taret

  1 yıl önce Şikayet Et Neo Haçlılar.
 • adamın biri

  1 yıl önce Şikayet Et Sıkmayın canınızı!Birkaç tanede Avrupalıyı leş haline getiririz.
  Toplam beğeni
 • Bilal

  1 yıl önce Şikayet Et Bunlar bizi patagonya milleti sanıp gözdağı veriyorlar. Gülesim geliyor. Silahla fotoğraf çektirmeyle olmuyor bu işler. Türk milleti gelirse şaşırırsınız.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.