Haber 7

Resmen açıklandı! Cenk Tosun'a tarihi teklif

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Cenk Tosun'un transferi için Çin'den 35 milyon euroluk transfer teklifi aldıklarını açıkladı.
GİRİŞ 03.01.2018 12:06 Beşiktaş
Resmen açıklandı! Cenk Tosun'a tarihi teklif

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Domagoj Vida'nın imza töreninde adı Everton ile anılan Cenk Tosun'un transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Orman, Cenk Tosun'un transferi için Everton ile görüşmelerin sürdüğünü ve Cenk için ayrıca Çin'den 35 milyon euroluk bir teklif aldıklarını açıkladı.

İşte Orman'ın açıklaması;

"Cenk çok kıymetli bir oyuncu. Everton'ın teklifi var ama Cenk'e Çin'den 35 milyon euro gibi bir teklif de geldi. Bunu hiç gündeme getirmedik.

Hayırlısıysa Cenk - Everton transferi olur, değilse de olmaz. Bizim hedeflerimiz var. Transfer henüz bitmedi. İstediğimiz şartlar bizim ve oyuncumuz lehine olursa sonuçlanır, kesin karar vermedik"

Yorumlar

10
 • Furkan

  1 hafta önce Şikayet Et Buğün 25 milyona everton a gitsin seneye bedelsiz gelir yine FİKO BAŞKAN
  Toplam beğeni
 • Gariban

  1 hafta önce Şikayet Et Masal anlatma sayın Orman sizin ne kadar paracı olduğunuzu cümle Alem biliyor.
  • Çarşı1903

   1 hafta önce Şikayet Et Niye la sen paracı değilmisin? herkes parayı sever çıkarını düşünür bunda eleştirecek bişey yok! Cenk istememiş göndermemiş adam neyini eleştiriyorsunuz bunun?
   Toplam beğeni
 • DADA

  1 hafta önce Şikayet Et çok havalandın fikret. biraz aşağılara in. yoksa kafa üstü çakılacaksın. arada cenk'e yazık olacak.
  Toplam beğeni
 • Ahali

  1 hafta önce Şikayet Et Nereye giderse gitsin iki sene sonra 5 milyon euro etmez... Bunu yazdım diye bir sürü zırlayan olacak ama sizde biliyorsunuz öyle olacağını... Türk futbolcusu dışarıda başarılı olamaz...
  Toplam beğeni
 • Karimba

  1 hafta önce Şikayet Et Bir satin artik su cocugu. Bir daha yakalayamazsin bu fırsatı.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.