Haber 7

Şenol Güneş, İlhan Mansız'ı istiyor!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, Şenol Güneş'e yardımcı antrenörlük için Guti, İlhan Mansız, Yusuf Şimşek ve Mustafa Doğan'ı önereceği öğrenildi. Guti'ye soğuk bakan deneyimli hocanın eski öğrencisi olan Mansız'ı düşündüğü iddia edildi.
GİRİŞ 16.06.2018 10:25 Beşiktaş
Metin Boyutu
Şenol Güneş, İlhan Mansız'ı istiyor!

Beşiktaş Yönetimi'nin özel isteğiyle yeni sezona yardımcı antrenörle başlayacak olan Teknik Direktör Şenol Güneş kesin kararını bayramdan sonra verecek. 

Başkan Fikret Orman'la salı günü yapacağı kritik toplantıda hem yardımcı antrenör hem de transfer konularını masaya yatıracak olan Güneş daha sonra yeni sezonun planlaması için düğmeye basacak.

Siyah-beyazlı yönetimin, Şenol Güneş'e sunacağı isimlerin Guti Hernandez, İlhan Mansız, Yusuf Şimşek ve Mustafa Doğan olduğu ortaya çıktı. Bu dört isimden birini seçecek olan Güneş'in, İlhan Mansız'a daha sıcak baktığı iddia edildi.

A Milli Takım'ı çalıştırdığı dönemde İlhan Mansız'ı kariyerinin zirvesine çıkaran deneyimli hocanın, yakıdan tanıması nedeniyle eski oyuncusuna yeşil ışık yakabileceği belirtildi. Başkan Fikret Orman ile yurt dışı tatili sonrası Ümraniye'de bir araya gelecek olan teknik patron Şenol Güneş'in, Guti ismine olumlu yaklaşmadığı öğrenildi.

Guti'nin Türkçe bilmemesi nedeniyle böylesine bir görevde sıkıntı yaşayabileceğini düşünen başarılı hocanın bu yüzden İlhan Mansız'ı yardımcısı olarak düşündüğü vurgulandı. Guti'ye teknik anlamda onay veren Şenol Güneş'in iletişim konusunda problem yaşayabilecekleri endişesiyle İspanyol teknik adama mesafeli olduğu ileri sürüldü.

Yorumlar

-8
 • volcano

  1 yıl önce Şikayet Et tabikide İlhan Mansız,besiktasa gutiden daha fazla emeği var.
 • Beşiktaş

  1 yıl önce Şikayet Et İlhandan Gutiden önce bize iyi bir sağ bek ve iyi bir forvet lazım :)
  Toplam beğeni
  • Beşiktaş

   1 yıl önce Şikayet Et Allaha emanetsin , hayırlı geceler Ayşe hanımefendi :)
  • Beşiktaş

   1 yıl önce Şikayet Et Bu arada yorumlarım kesilirse bilki bu haberi bulamıyorumdur ana sayfadan aşağıya kaydığı için :)
  • Beşiktaş

   1 yıl önce Şikayet Et Eyvallah bizler ırkçı değiliz , önce Müslümanız. Vatan haini olmadıktan sonra insanın kimliği ırkı önemli değil
  • Beşiktaş

   1 yıl önce Şikayet Et Tövbee Ayşe o nası soru öylee :)) ne işim olur öyle boş ve saçma yarışmalarla? ben futbol haricinde tv izlemem
  • Beşiktaş

   1 yıl önce Şikayet Et Ne mutlu Türküm diyene :) İlim ve bilgi şart , Siyer ilmi favorimdir ama :))
  • Beşiktaş

   1 yıl önce Şikayet Et Haberleri takip ederim dünyadan haberim olsun :) bilgiden zarar gelmez demi amaa :)
 • fenerli

  1 yıl önce Şikayet Et yerli mal her zaman en iyi alternatifdir.
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.