Haber 7

Şenol Güneş'ten tepki! 'Sakat sakat neden geldin'

Beşiktaş'ın Avusturya kampı, yardımcı antrenörler Guti ve İlhan Mansız'ın katılımıyla başladı. Kampa Negredo'nun da gelmesi Şenol Güneş'i şaşırttı. Tecrübeli çalıştırıcı İspanyol yıldıza, "Sakat sakat neden geldin?" diye sordu.
GİRİŞ 12.07.2018 13:43 Beşiktaş
Metin Boyutu
Şenol Güneş'ten tepki! 'Sakat sakat neden geldin'

Beşiktaş'ın 20 Temmuz'a kadar sürecek Avusturya kampı başladı. Ehrenhausen kasabasında toplanan Siyah-Beyazlılar'a yeni yardımcı antrenörler Guti Hernandez ile İlhan Mansız da katıldı. Kulüpten yapılan sosyal medya paylaşımında ikilinin bir fotoğrafı paylaşılırken, "Yeni başarılar, yeni zaferler, yeni kupalar için, Beşiktaş'a yeniden hoş geldiniz" notu düşüldü. Teknik direktör Şenol Güneş ise "Antrenör olarak da iyi işler yapmalarını bekliyoruz. Beşiktaş'a katkı yapacaklar" dedi.

GÜNEŞ: "SAKATSAN NEDEN GELDİN?"

 

 

Sakatlığı ve teknik direktör Şenol Güneş'in tercihi nedeniyle Slovakya'daki ilk etap kampına götürülmeyen Alvaro Negredo ise 2. etap kampında yer alacak. Antrenman öncesi basına açıklamalarda bulunan Güneş, İspanyol golcü için "Sakatlığı vardı yine de gelmiş… 'Neden geldin sakat sakat' dedim. 'Denemek istiyorum' dedi" ifadelerini kullandı. Tecrübeli santrforun hatalarından ders çıkardığını ve kendisiyle ilgili büyük beklentileri karşılayamadığının farkında olduğu aktarıldı.

"TRANSFERİ BAŞKAN BİLİR"

Transfer çalışmalarına yönelik bir soruya, "Benim pek bilgim yok, gazetelerden okuyorum. Siz daha iyi biliyorsunuz" diyen Güneş, "Kararları başkan veriyor, cuma günü gelecek. Elimizde iyi isimler var. Ekonomik duruma göre transfer yapacağız. Vagner Love iyi çalıyor, zaten iyi de oyuncu. Ama güven kaybı yaşadı geldiğinde… Gökhan Töre de iyi çalışıyor. Biz burada onları hazırlamak durumundayız. Sahada göreceğiz hepsini" değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar

-1
 • bergamali

  8 ay önce Şikayet Et hoca adam yillik 5 milyon euro aliyo o g3lmicekte benmi gelicem
 • Beşiktaş

  8 ay önce Şikayet Et Eğer sakat gelmişse kampa hoca haklı , kendisine sağlam adamlar lazım.Negredo busene elde kaldı gibi , zor satacaklar galiba
  Toplam beğeni
 • şlaaaak

  8 ay önce Şikayet Et guti ve mansız yöneticilik için iyi seçimler değiller negredo löw lens derhal maliyetine olsa bile satılsınlar çok para eden kim vaesa satın başakşehir bile bunları geçiyorsa satın gitsin
  Toplam beğeni
 • Ayşe

  8 ay önce Şikayet Et Negredodaki gurur ve Azime sasiyorum
  Toplam beğeni
  • Anladin:)

   8 ay önce Şikayet Et İnşaallah, hayırlı sabahlar :) ( sanırım artık yayinlanmiyor)
  • Ayşe

   8 ay önce Şikayet Et İnşaallah :) ( kedicikler yüzünden inşaallah maasallah diyince tuhaf oluyom)
  • Anladım

   8 ay önce Şikayet Et Sevindim süper olmuş :) hadi hayırlısı inşaallah
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.