Haber 7

Beşiktaş'ta flaş karar! Bir devrin sonu

Beşiktaş Kulübü'nde flaş bir karar alındı! Siyah-beyazlı yönetim, BJK TV'yi kapatma kararı aldı ve bundan sonra kanal sadece YouTube üzerinden devam edecek.
GİRİŞ 12.06.2019 13:24 Beşiktaş
Metin Boyutu
Beşiktaş'ta flaş karar! Bir devrin sonu

Beşiktaş Yönetim Kurulu tarafından BJK TV'nin kapatılmasına karar verildi ve bütün çalışanların sözleşmeleri feshedildi. Kanalın yayınlarına YouTube üzerinden devam edeceği öğrenildi.

BJK TV'de çalışanların sezon içerisinde maaşlarının sürekli geç ödenmesi, hatta 6 aylık dönemlerde maaş alamalarının ardından kanalın kapatılacağı öğrenildi.

Yönetim kurulu, kulübe mali zarar verdiği gerekçesiyle BJK TV'yi kapatma kararı aldı. Kanalda yaklaşık 40 kadar çalışan olduğu ve hepsinin iş sözleşmelerinin feshedilececeği duyuruldu. Kanalın ise bir süre daha Youtube üzerinden yayın hayatına devam edeceği öğrenildi.

"BEN DAHİL KİMSE İZLEMİYOR"

Başkan Fikret Orman, son seçim öncesi, "Kulüp kanalında 40 kişi çalışıyor. Ben dâhil kimse izlemiyor" diyerek, kanalın faaliyetlerini durdurabileceği mesajını vermişti.

MAAŞ KRİZİ

Bilindiği üzere Siyah-Beyazlı kulüpte uzunca bir süredir maaş krizi devam ediyor. Kulüp personellerinin 2 aydır, amatör branş çalışanlarının ise 4 aydır maaşlarının ödenemediği ifade ediliyor. (Sporx)

 

Yorumlar

23
 • Eski BJK Özlüyorum

  3 ay önce Şikayet Et Bir Beşiktaşlı Olarak Keşke TÜM Büyük Takımlar Başta Beşiktaş GS FB Hatta Trabzon Dahil Batsalarda Sadece Anadolu Takımları Mücadele Etselerde Ülkem Bunlardan Kurtulsa. Ne Faydaları Var ki? Dilimizin Dönmeyeceği Borçları Takıyorlar Üç Kuruş Biryerde Kazanıyorlar Trilyonlarca Para Verip Yabancı Futbolcu Alıyorlar Kapansalarda ÜLKEM KURTULSA. Haaa Orman Efendi Sen Hayatını Yaşamaya Devam Et Elindeki Kurulmuş Televizyonu Kullanmasını Bilme Takımı da Tv yi de Kendini de Böyle Rezil Et. Tatil Var Yapacam mısın?
  Toplam beğeni
 • Kadir

  4 ay önce Şikayet Et Yanlış karar sen dahil kimse izlemez tabi sen yayını digititürk d smart üzerinden yapacağına uydudan yapsana bak nasıl izleniyo
  Toplam beğeni
 • Şimal Kartalı

  4 ay önce Şikayet Et kanal kapatacağımıza fb hibi kampanya da kullanılabilir
  Toplam beğeni
 • Baris

  4 ay önce Şikayet Et İzleyemedikki hep sifreli..
  Toplam beğeni
 • Adnan

  4 ay önce Şikayet Et İşte burdan anlayın FB nin büyüklüğünü.
  Toplam beğeni
  • TÜRK

   3 ay önce Şikayet Et taraftardan para dilenmek mi büyüklük?
   Toplam beğeni
  • hasan

   3 ay önce Şikayet Et ne alaka büyüklük
   Toplam beğeni
  • paşa

   4 ay önce Şikayet Et 4 milyon un üzerinde borç var batak haline gelmişle büyüklükten bahsediyorsunuz
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.