Haber 7

Beşiktaş'ta isyan! "Paraların nerede olduğu belli"

Beşiktaş yöneticisi Deniz Atalay, "Fikret Orman, seçimde aday olmayacak. Paralar nerede diyorlar. Yahu sponsoru bulan, paraları bulan, oyuncu satıp, para kazandıran zaten Fikret Orman!" ifadelerini kullandı.
GİRİŞ 03.10.2019 17:32 Beşiktaş
Metin Boyutu
Beşiktaş'ta isyan! "Paraların nerede olduğu belli"

Beşiktaş Kulübü yöneticisi Deniz Atalay, Fikret Orman'ın seçimde aday olmayacağını açıkladı. Atalay, TRT Spor'a yaptığı açıklamada, "Fikret Orman, seçimde aday olmayacak. Paralar nerede diyorlar. Yahu sponsoru bulan, paraları bulan, oyuncu satıp, para kazandıran zaten Fikret Orman. Sanki geldiğimizde acayip bir para vardı da nerede diye soruyorlar. O parayı bulan zaten Fikret Orman" ifadelerini kullandı.

 

"PARALARIN NEREDE OLDUĞU BELLİ"

Deniz Atalay sözlerini şöyle sürdürdü: "Üçüncü şampiyonluğu alalım, dördüncü şampiyonluğu alalım... Bunu çok istiyordu başkan. Kadro değeri 90 milyon Euro'lara çıkınca taraftarın hoşuna gidiyor tabii. Paralar nerede deyince ben de bakıyorum, nerede olduğu belli. Alınan olumsuz sonuçlardan dolayı Beşiktaşlı taraftarlardan tepki oluştu. Belki taraftarların istediği bir hoca gelirse bu tepki değişir."

 

"ORMAN'SIZ DÖNEME HAZIRLIKLI OLSUNLAR"

"Fenerbahçe maçına çıkmayın, pazara kadar değil, mezara kadar arkandayız dediler. Nerede o taraftarlar? Taraftarlar, Fikret Orman'sız bir Beşiktaş'a hazır olmalı. 2012'de biz çıktığımız neredeyse aday yoktu. Bugün böyle başkan adayları çıkıyorsa, Beşiktaş iyi noktalara geldiği için."

Yorumlar

6
 • umutuba

  1 hafta önce Şikayet Et tamam anlıyorum da paralar nerde?
 • zaferkachi

  1 hafta önce Şikayet Et eee nerdeymiş paralar?
  Toplam beğeni
 • ali

  1 hafta önce Şikayet Et paraların nerede olduğu belli demişsin de nerede olduğunu dememişsin
  Toplam beğeni
 • TÜRK

  1 hafta önce Şikayet Et tamam anladık da... Paralar nerdeee?
  Toplam beğeni
 • Yavuz Oğuz

  1 hafta önce Şikayet Et Hasan Güner'i aday yapabilirsek Beşiktaş için büyük kazanç olur.
  • Sporsever

   1 hafta önce Şikayet Et Birileri çıkar karşısına , merak etme. Hele zengin bir aileden geliyorsa. Hasbel kadar seçilirse sizin dediğimiz kişi , yine önünü keserler ,lobi gücü ile. Bu yüzden Türk sporu beklenen gelişimi yapamıyor.
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.