Haber 7

Beşiktaş'ta başkanlığa 4 aday!

Beşiktaş'ta 13 Ekim’de yapılacak seçimli olağanüstü kongrede Ahmet Nur Çebi, Serdal Adalı, İsmail Ünal ve Hürser Tekinoktay başkanlık için aday olma yönünde öne çıkıyor.
GİRİŞ 05.10.2019 19:15 Beşiktaş
Metin Boyutu
Beşiktaş'ta başkanlığa 4 aday!

Beşiktaş Kulübü’nde, 13 Ekim’de yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi adaylar netleşmeye başladı.

 

 

Mevcut başkan Fikret Orman’ın aday olmayacağı seçimde Ahmet Nur Çebi, Serdal Adalı, İsmail Ünal ve Hürser Tekinoktay başkanlık yarışına girecek.

Henüz 4 isim de adaylıklarını resmen açıklamasalar da seçime girebilmek için gerekeli 250 genel kurul üyesi imzasını büyük ölçüde topladılar.

 

 

Resmi adaylık için son tarih ise 10 Ekim. Aday olacak isimlerin, perşembe günü mesai bitimine kadar 250 imzanın yer aldığı başvurularını divan kuruluna sunmaları gerekiyor. Olağanüsütü seçimde 14 bin 600 Beşiktaş genel kurul üyesinin oy kullanma hakkı bulunuyor.

Yorumlar

4
 • Misafir

  1 hafta önce Şikayet Et Bir adaylikda benden
 • Cann

  1 hafta önce Şikayet Et Çebi başkan canımızdır besiktasin para sıkıntılarını cebinden vererek çözen futbolculara ağabeylik yapan sakin kaliteli duruşuyla besiktas başkanlığına yakışan adam gibi adamdır
  Toplam beğeni
 • Musa

  1 hafta önce Şikayet Et Taraftar olarak gönlümüzden geçen başkan Hasan Hüsnü Güner
  Toplam beğeni
 • hknslh

  1 hafta önce Şikayet Et serdar adalı olursa o kulüp 2. lige düşer :)
  Toplam beğeni
 • Dayko

  1 hafta önce Şikayet Et Ahmet Nur Çebi veya Serdal Adalı olur, diğerlerinden bir ikisi seçime girmez. Kim gelirse ilk iş olarak Abdullah Avcı'dan kurtulması lazım.
  Toplam beğeni
  • Hayko

   1 hafta önce Şikayet Et Sen mi ödeyeceksin tazminatı, a.avcı en son gönderilecek adamdir başkanı yarı yolda biraktiysa napsin
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.