Haber 7

Abdullah Avcı'nın gözleri doldu! O anlar...

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kayserispor maçı sonrası tribünlerden çok büyük destek aldı ve tezahüratlar üzerine gözleri doldu.
GİRİŞ 02.12.2019 22:27 Beşiktaş
Metin Boyutu
Abdullah Avcı'nın gözleri doldu! O anlar...

Beşiktaş'ın 4-1 kazandığı Kayserispor maçının ardından Abdullah Avcı, duygusal anlar yaşadı.

Maç bittikten sonra, diğer maçlarda olduğu gibi soyunma odasına giden Abdullah Avcı'yı futbolcular, tribünlerden gelen istek üzerine yeşil zemine geri getirdi.Avcı, sahaya çıkar çıkmaz tribünlerden büyük bir 'Abdullah Avcı' tezahüratları yükseldi. Bu tezahüratlar üzerine gözleri dolan Abdullah Avcı, her tribünün önüne tek tek gitti.

Tribünleri alkışlayan ve önlerinde eğilen Abdullah Avcı, ardından üçlü çektirdi.

 

 

Yorumlar

11
 • murat

  1 hafta önce Şikayet Et tabiki gözleri dolar adam yıllardır başakşehirde çalışdı seyirci yüzü görmedi alışık değil şok olmuşdur:)))
 • E.A

  1 hafta önce Şikayet Et İlk başlarda hepimiz Avcı ile dalga geçiyorduk. Nereden nereye dedirtecek bir tablo aslında Fikret Ormanın istifası Beşiktaş'ın önünü açtı. Çünkü Fikret Orman var iken Abdullah Avcı, Şenol Güneş ile bazı konularda fikir alış verişi yapamıyordu. Bir kimse ile bir konuda fikir alışverişinde bulunmak o konuda yetersiz olduğu anlamına gelmez. Abdullah Avcı bunu yaptığı için başarılı olmaya başladı. Avcının tek eksiği Avrupa'da bir vizyona sahip olamaması eğer Avcı Avrupa işini de çözerse Abdullah Avcıyı hiç kimse tutamaz.
 • Kazim peker

  1 hafta önce Şikayet Et Besiktas taraftari belki biraz utanir
 • Buldozer

  1 hafta önce Şikayet Et Bu şeye benzedi, Mustafa Denizli FB geldi tezahuratlar, mustafa Denizli şampiyon yap bizi oldu ..şampiyonda oldu ikinci senesinde ilk yarı sonunda ya 2.ciydi yada 3.sonra taraftar, mustafa Denizli rezil ettin bizi .bu iş bu kadar namkör..
  Toplam beğeni
 • Hıdır

  1 hafta önce Şikayet Et Ben açık konuşayım.Trabzonsporluyum isterimki şampiyon olsun takımım ama bana öyle geliyorki bu sene ya başakşehir yada beşiktaş şampiyon olacak gibi geliyor bana.
  Toplam beğeni
  • Ali

   1 hafta önce Şikayet Et seneye %100 sampiyon sizsiniz bu senede ihtimaliniz yuksek
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.