Haber 7

Başkan seçildi yeni hocayı açıkladı

Bursaspor'da başkanlığa yeniden Ali Ay seçildi. Ali Ay, teknik direktörlük görevi için Samet Aybala ile görüştüklerini açıkladı.
GİRİŞ 28.05.2018 01:08 Bursaspor
Metin Boyutu
Başkan seçildi yeni hocayı açıkladı

Bursaspor'un Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda Ali Ay, yeniden başkanlığa seçildi

"İSTİKRARA OY VERİLDİ"

 

 

Seçim ardından kısa bir açıklama yapan Ali Ay, "Güven ve istikrara oy verildi. Çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde bu işi götürmeye çalışacağız." ifadelerini kullandı.

AYBABA'YI AÇIKLADI

Teknik direktör çalışmaları hakkında bilgi veren Ali Ay, "Samet Aybaba ile görüştük. Oldu gibi bu iş." dedi.

Yorumlar

8
 • Aga

  1 yıl önce Şikayet Et Anlasildi Bursaspor. kumede. kalinca. Ali denen sahis badarili olmus oluyor bu adami secenler Bursasporlu olamaz yeni sezonda Bursasporu zor bir sezon bekliyor Ankaraguclu olarak Bursasporumuzun herzaman yanindayix yasasin BursAnkara.
 • Yücel

  1 yıl önce Şikayet Et Bir Bursasporlu olarak takım tutmayı bırakıyorum . Futbol bu ve bunun gibi başkanların tekelindeyken cebimden 5 kuruş çıkarıp bi daha maçlara gitmem . Yeter be somurdunuz güzelim takımı . Rahmetli yazıcının kemiklerini sizlattiniz. Şampiyon takım düşmemeye oynuyor ve bu istikrar mi . Iki lafı bir araya getiremeyen insan Bursasporun başkanı oluyor yazık ki ne yazık ...
 • Cengiz

  1 yıl önce Şikayet Et 2 yıldır başarısız bir kişi nasıl tekrar seçiliyor.. Yahu insan hayret ediyor.. Başarısızlık ödüllendirilmiş..
 • Hafi

  1 yıl önce Şikayet Et Bursaspor küçülmeye gidiyor
  Toplam beğeni
 • mus@

  1 yıl önce Şikayet Et bakin burada yazili dursun samet aybaba sivassporu mumla arayacak.sivastaki başariyi yakalayamayacak.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.