Haber 7

İbrahim Üzülmez: Üstümü başımı yırtar giderim

İbrahim Üzülmez, A Milli Takım'ın Letonya ile 1-1 berabere kaldığı 2016 Avrupa Şampiyonası eleme maçı için gündem yaratacak yorumlar yaptı.
GİRİŞ 04.09.2015 15:53 Diğer Branşlar
Metin Boyutu
İbrahim Üzülmez: Üstümü başımı yırtar giderim

Ay yıldızlı ekibimizin Letonya karşısında iyi oynar gibi görünmesine rağmen son vuruşlarda becerikli olamadığını ve bir bütün içinde hareket edemediğini savunan Üzülmez, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in, "Volkan Demirel bana 'Hocam beni bir daha Milli Takım'a çağırma' dedi" şeklindeki sözlerinin hatırlatılması üzerine şu çarpıcı yorumu yaptı:
 
"TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLURDU"

"Ben şu an 41 yaşındayım, 'Bana gel milli takımda oyna' deseler, üstümü başımı yırtar giderim. Beşiktaş'ta oynarken milli takıma davet faksı geldiğinde tüylerim diken diken olurdu. O faksı saklardım. Burada bir milli dava var. Hepimizin bu konuda üzerimize düşeni yapmamız lazım. Benim de, Fatih Terim'in de herkesin eksiği vardır. Herkes her şeyi bilemez. Ama biz ülke olarak her şeyi bilen bir düşünce yapısında olduk."
 
"VOLKAN DEMİREL TÜRKİYE'NİN 1 NUMARASIDIR"

Volkan, Fenerbahçe'nin ve A Milli Takım'ın 1 numaralı kalecisidir. Bu kaleciyi niye kazanamıyoruz? Halen milli takımda oynayan kalecilere de saygı duyuyorum. Ama Volkan Demirel başka. Burada aslolan milli takım ise, Türkiye ise, ne olursa olsun benim orada bulunmam lazım. Hatam varsa özür dilerim ama milli takım oyuncusuna da maçtan önce kimsenin küfür etme hakkı yok."

Yorumlar

1
 • metin cetin'e

  3 yıl önce Şikayet Et Sana şiddetle katılıyorum
  Toplam beğeni
 • Ruhi

  3 yıl önce Şikayet Et Sizide gördük
  Toplam beğeni
 • Metin Çetin

  3 yıl önce Şikayet Et İnşaallah şu futbol kıyıda köşede oynanan kimsenin kurallarını dahi bilmediği bir spor dalı haline gelir
  Toplam beğeni
 • şahmaran

  3 yıl önce Şikayet Et admin yazik sana neden yorumlarımı yayınlamyorsn
  Toplam beğeni
 • Yasin-2

  3 yıl önce Şikayet Et Trabzon'da Yusuf Erdoğan var.Adam son dönemde sağlam top oynuyor fakat o da yok.3 aydır top oynamayan ARDA, Gerçek mevkisi sol bek olan H.BALTA oyunda.90 dakika sahada sadece 1 şut çeken ve şansa gol olan S.İNAN topu kontrol bile edemeyen BURAK oyunda kalıyor.ilk yarıda 4 pozisyona giren VOLKAN ŞEN ve Sürekli mücadele eden GÖKHAN TÖRE oyundan alınıyor.Ben Milli takım istiyorum sahada GALATASARAY'I DEĞİL.
  Toplam beğeni
  • yasine

   3 yıl önce Şikayet Et Sen mantığınla değil tamamen fanatikliğinle yorum yapmışsın. Arda sahada iyi oynadı. ara pasları mükemmeldi. Gökhan çok bireysel oynuyor ve lüzumsuz çalım hastalığından ötürü top kaybedip atak yedirtiyor. volkan şen 4 neti kaçırdı. her topta kaleyi görmeye çalışıyor oysa pas verebilirdi.
   Toplam beğeni
  • yasinR

   3 yıl önce Şikayet Et o beğenmediğin hakan balta iki tane top çıkardı.... gökhan sahada gezinmekten başka bi şey yapmadı... arda 3 ay sonra inanılmaz efor sar etti...volkan ın sanssızlığı takdir-i ilahi...dün sahaya çıkanların hepsi bizim milli takımımız oyuncusu... sen git başka milli takım tut...
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.