Haber 7

Sofuoğlu'ndan Hakan Şükür'e şok sözler!

Dünya Şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Hakan Şükür hakkında sosyal medya hesabından ağır sözler kullandı.
GİRİŞ 16.07.2016 13:31 Diğer Branşlar
Metin Boyutu
Sofuoğlu'ndan Hakan Şükür'e şok sözler!

Dünya Şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan eski milli futbolcu Hakan Şükür hakkında sosyal medya hesabından ağır sözler kullandı.

Sofuoğlu, sosyal medya hesabından, 'Rabbim halkımızdan ve Reis'imizden razı olsun dimdik ayakta durdukları için. Hakan Şükür sakın Sakarya'ya gelme bu halk seni linç eder. Biz abdestimizi alip adam gibi ölmeye koştuk. Sakarya Valiliği önünde elinde silah olan askerlerle karşı karşıya geldik. Rabbim halkımızdan ve reisimizden razı olsun. Dimdik ayakta durduklari için. Hakan Şükür sakın Sakarya'ya gelme bu halk seni linç eder. Ne mutlu bu vatan icin şehit olanlara' yazdı.

Yorumlar

75
 • BETÜL

  2 yıl önce Şikayet Et hakan pisligi linç edilmeyi hak ediyor...
 • M.ozsoy

  2 yıl önce Şikayet Et Allah razı olsun Güzel kardesim Yolun Bahtın Açık olsun Allah sana kaza vermesin Seni esirgesin Baskomutanıza Sayın RECEP TAYYİP ERDOGAN A Uzun ömürler Versin Alllah basımızdan
 • Engin

  2 yıl önce Şikayet Et Klavyesinde ı harfi yok mu
 • Ersin 44

  2 yıl önce Şikayet Et Vallahi bilahi herkes atemelerde kuyruk yapmıştı marketlere kosuyolardl birtane 2 yaslnda oglum var atesli bavale geçirdi perşembe günü cumagunude atesliydi siz oğlumu sok suyla yıkan dedim ben havalanlna gitim sukur sabaha karşı bir tankl e 5 de durdurduk ve alldlk şükür allaha Biz ölünce cenet varderiz sehit olmak bize dusmedi sehiit olan abilerime kardeslerime peygsmber kapısından girmek nasip eylesin AllAH yaklnlarlna baslagl dilerim
  Toplam beğeni
 • Kalem Abi

  2 yıl önce Şikayet Et Terörist Hakan Tükürü getirin oda yargılansın ve idam gelirse idam edilsin. TTF tarafından verilen tüm ünvan ve ödüllere el konulsun. Tüm Darbeci FETÖ terör örgütü mensuplarının Mal varlığına el konulsun ve şehid ailelerine dağıtılsın.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.