Haber 7

Rıdvan Dilmen: Arda kahramanlık yaptı

Rıdvan Dilmen, NTV Spor'da yayınlanan canlı yayına telefonla bağlandı ve Arda Turan, Bilal Meşe, Fatih Terim ve TFF ile ilgili konuştu.
GİRİŞ 06.06.2017 18:05 Diğer Branşlar
Metin Boyutu
Rıdvan Dilmen: Arda kahramanlık yaptı

Rıdvan Dilmen, Arda Turan'ın A Milli Takım'ı bırakmasının ardından Bilal Meşe ile yaşadığı olayı yorumlarken çarpıcı açıklamalar kullandı. NTV Spor'a canlı yayına bağlanan Rıdvan Dilmen, Arda Turan ile ilgili flaş yorumlarda bulundu.

RIDVAN DİLMEN'İN ARDA TURAN VE BİLAL MEŞE SÖZLERİ!

"Şunu söyleyebilirim, çok üzücü bir durum, Milli Takıma erken yaşta veda etmesi Arda'nın. Yaşca büyük bir insana bu şekilde davranması Arda'nın hoş değil. Kendi adıma ne kadar hakkım var bilmiyorum ama ben de kendi adıma Bilal Meşe adına özür diliyorum. Bilal Meşe'nin yazdığı yazılara baktım. Gazeteciler de biraz kendine gelecekler. Arda bıraktı, herkes oh dedi, rahatladı ama herkes de biraz kendisini toparlayacak. Şimdi Volkan Babacan ne yapacak? Volkan Babacan karada dövdüğü için mi Milli Takım'da. Avrupa Şampiyonası'nı gördükten sonra olayların buraya geleceği belliydi. Arda, Milli Takım'a döndüğü zaman Terim dedi ki, "İçime sinmedi". İçine sinmiyorsa zaten bir sorun var demektir."

"ARDA TURAN KAHRAMANLIK YAPTI'

Arda'nın herhangi bir kişiye saldırması ne kadar yanlışsa, Türkiye'nin yetiştirdiği en büyük değere de sürekli iftira atarsanız olmaz. Bein'de şu anda çalışan haber müdürü arkadaş, benim için de tape yayınlamıştı, şimdi ne oldu? Federasyonuyla, hocasıyla.. Ne işi var milli takım uçağında gazetecinin. Gazeteci, milli takım kafilesi ile yolculuk edemez. Her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır. Arda'nın ağabeyine yaptığı şey yanlıştır ama milli takım oyuncusu, kendisine iftira atanlar ile aynı uçakta gitmemelidir. Volkan Babacan neden orada, birisi de bunu açıklasın. Volkan Babacan, milli takımda oynamalı mı, oynamalı ama siz, faturayı Arda Turan'a çıkarttınız. Arda Turan'ın da hataları vardır ama son yaptığı benim için kahramanlıktır. Taşeronluk yapan gazeteciler var, bu futbolcular da insan, bana da iftira attılar, herkes işin de gücünde, ben sağlığımdan oldum.

"ARDA TURAN, A MİLLİ TAKIM'DA OYNAYACAK"

Arda Turan da bir insan, aylardır çocuğa hakaretler. Şu kadar söylüyorum, Arda Turan A Milli Takım da oynamalı, oynayacak.

Yorumlar

79
 • ömer

  1 yıl önce Şikayet Et İçine sinmeyenler arada ya bu tuzağı kurdu
 • gerçekler

  1 yıl önce Şikayet Et sırf evet dedi diye savunuyorsunuz ardayı olayla alakanız yok. iki tarafta masum değil. bu ülkede gazeteciliğinde futbolculuğunda nasıl yürütüldüğünü cümle alem biliyor. o yüzden hakkettiğimiz gibi her alanda kalitesizleşiyoruz. dibi görene kadarda devam edecek bu böyle belli
 • eminso

  1 yıl önce Şikayet Et Arda ya tezgahı kurdular. O da oltaya geldi. Maalesef durum bu..
  Toplam beğeni
 • haşim islamoğlu

  1 yıl önce Şikayet Et bunu yapan gariban bir futbolcu olsaydı rıdvan dilmen başta olmak üzere onu coktaaan gömmüştüler
 • mevlüt

  1 yıl önce Şikayet Et arda sonuna kadar haklıdır herkesin bir sınırı vardır ayalrdır yükleniyolar dayanamaz insan.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.