Haber 7

Lucescu'ya ağır sözler! 'Bu adamın kafası gitmiş'

Spor yazarı Mehmet Demirkol, Mircea Lucescu'nun İtalyan La Gazzetta dello Sport gazetesine verdiği röportajda kullandığı ifadeleri sert bir şekilde eleştirdi.
GİRİŞ 07.11.2017 09:36 Diğer Branşlar
Metin Boyutu
Lucescu'ya ağır sözler! 'Bu adamın kafası gitmiş'

Tecrübeli teknik adam röportajında "Federasyonla sahadaki yabancı sayısına bir sınır koyacağız. Doğu ülkelerinde yabancısız olmaz. Cengiz Ünder ise ayrı bir konu. Cengiz Ünder, Emre Mor, Enes Ünal gibi gençler, çok erken dönemde yurt dışına gidiyorlar ve forma şansı bulamıyorlar. Takımında oynamayanı, ben nasıl milli takıma çağırayım." ifadelerine yer verdi.

"Bu adamın kafası gitmiş"

Demirkol ise bu sözler üzerine sosyal medyadan Lucescu'ya seslenerek, "Eğer Lucescu bu açıklamaları bu şekilde yaptıysa hemen görevine son verilmeli. Doğu'yu aşağı olarak görüyorsa niye çalışıyor? Lucescu'yu çok severdim, takdir ederdim ancak bu adamın kafası gitmiş. Bu adam kendisini İtalyan hisseden, İtalyan olmak isteyen ve Rumenliğinden utanan bir adam."

Yorumlar

6
 • Ahmet

  1 yıl önce Şikayet Et Mehmet Demirkol asıl sen milli takımın yükselmesini istemiyorsun da sanada konuşacak laf ciksin
 • hakan

  1 yıl önce Şikayet Et bırakın adam işini yapsın
  Toplam beğeni
 • hımmmm

  1 yıl önce Şikayet Et Adam doğru söylüyor. Örnek ler ortada arda Turan ve benzeri oyuncular rüştü gibiler okanlar zamanın da hazır olmadan yüksek yerlere gidince başarılı olmadılar adam haklı. Daha adam yeni geldi adama fırsat verin başarılarının devamı gelecek İNŞALLAH. Zaten adamın geçmişin de kupa ve başarılar çok
  Toplam beğeni
 • cemil

  1 yıl önce Şikayet Et hak edemeden 2.500.000 Avro verirsen sorgulamazsan hem çalışır. hem eleştirir
  Toplam beğeni
 • Ümit

  1 yıl önce Şikayet Et Biz duygusallığı gerçeğin önüne koyduğumuz için, eleştiriye gelemiyoruz. Milli takım geçmişte ki başarılarını gerçekçi ve profesyonel olan Sepp Piontek e borçludur. Meyvelerini başkaları yese de.
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.