Haber 7

Sofuoğlu: Sürücü alkollüymüş! Yapmayın...

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, motosiklet kazasında hayatını kaybeden 'Tek Teker Arif' olarak bilinen Arif Razgatlıoğlu'nun cenazesini aldı.
GİRİŞ 17.11.2017 14:17 Diğer Branşlar
Metin Boyutu
Sofuoğlu: Sürücü alkollüymüş! Yapmayın...

Kazada hayatını kaybeden Arif Razgatlıoğlu'nun cenazesini almak için oğulları Toprak ve Tümay ile yakınları Akdeniz Üniversitesi Hastanesindeki Adli  Tıp morguna geldi. Burada taziyeleri de kabul eden milli motosikletçi Toprak  Razgatlıoğlu, gözyaşı döktü.

Adli tıp morguna gelen milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu da  Razgatlıoğlu'nun oğulları ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Sofuoğlu, burada gazetecilere, Arif Razgatlıoğlu'nun çocukluğundan bu  yana tanıdığı, Türkiye'nin en önemli motosiklet figürlerinden olduğunu söyledi.

Toprak'ın kendisinin öğrencisi olduğunu ifade eden Sofuoğlu, "Toprak'tan dolayı sık sık görüşüyorduk. Bu şekilde hayatını kaybetmesi bizi çok etkiledi ve üzdü. Bunlar hayatın içinde olan şeyler. Ben de bu tür kayıpları çok  yaşadım. Allah, iki çocuğuna sabır versin. Bu yaştaki çocuklar için en ağır şey babalarını kaybetmeleri. Toprak daha 20'li yaşlarda." dedi.

"Motosiklete binen herkese dikkatli olmaları gerektiğini, otomobil sürücülerinin motosikletlerin hızını anlayamayacağını anlatmaya çalışıyorum.  Bütün motosiklet dostlarının çok daha dikkatli olması gerekiyor." diyen Sofuoğlu, "Kazada ne kadar doğru bilmiyorum ama sürücünün alkollü olduğunu söylüyorlar. Böyle bir şeyden birini kaybetmek de insanı çok üzüyor. Ateş düştüğü yeri yakıyor." ifadelerini kullandı.

Razgatlıoğlu'nun cenazesi, otopsinin ardından Antalya Büyükşehir  Belediyesi'ne ait cenaze aracıyla memleketi Sakarya'ya götürüldü.

Cenazenin, yarın öğle namazının ardından Orhan Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği belirtildi.

Öte yandan kazada hayatını kaybeden 20 yaşındaki Ülkü Özcan'ın da  cenazesi bir yakını tarafından otopsi işlemlerinin ardından adli tıp morgundan  lındı.

Arif Razgatlıoğlu (59) yönetimindeki 33 NE 303 plakalı motosiklet ile  tali yoldan çıktığı iddia edilen İsmet Oğuz yönetimindeki 07 UJ 797 plakalı  kamyonet dün Gazipaşa ilçesinde çarpışmış, kazada Razgatlıoğlu ile motosikletteki  Ülkü Özcan (20) olay yerinde yaşamını yitirmişti.

Kaynak : AA

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.