Haber 7

Yıldız futbolcudan tepki! Seni affetmiyorum Rasim

Spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'nın Boşnaklara yönelik hakaret içeren sözlerine Trabzonspor'un savunma oyuncusu Uğur Demirok'tan tepki geldi.
GİRİŞ 21.11.2017 11:07 Diğer Branşlar
Metin Boyutu
Yıldız futbolcudan tepki! Seni affetmiyorum Rasim

Trabzonspor'un savunma oyuncusu Uğur Demirok, kendisine ait sosyal medya hesabından Türkiye'nin ve Bosna Hersek'in bayraklarını paylaşarak, spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'ya tepki gösterdi.

Uğur, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Türk olduğum kadar Boşnak’ım ve Boşnak olduğum kadar Türk’üm. Ay yıldızlı formayı gururla giymekte olan bir Türk evladıyım. Ağzından çıkan kelimelerin ucunun nereye dokunacağını bilmeden sarf ediyorsun ve sonunda kimlerin incineceğini bilmiyorsun. Rasim Ozan Kütahyalı, ağzından çıkanlar benimle birlikte tüm Boşnak halkının haklı tepkisine sebep olmuştur. Sade ufak bir özür ile de bunun telafisi olmaz ki en azından benim için olmayacaktır. Seni affetmiyorum."

Yorumlar

16
 • harun

  1 yıl önce Şikayet Et ne demiş bu adam onu diyen yok.
 • engin...

  1 yıl önce Şikayet Et ah bu tepkileri dini degerlerimize hakaret ettiklerindede saygisizlik yaptıklarında da gosterebilseydik keske...
  Toplam beğeni
 • ayşe iba

  1 yıl önce Şikayet Et zaten çoook ukala ve küstahtı büyle adamları parayla bu hale getiriyorlar iş te sonuç
  Toplam beğeni
 • Misafir

  1 yıl önce Şikayet Et Bunların hepsi aynı al birini vur ötekine. Hepsi argolu konuşmalar inanın kahvehane köşelerinde bunlardan bunlardan daha seviyeli konuşuyorlar darısı inşallah Ahmet Çakarın başına
  Toplam beğeni
 • enaniyet

  1 yıl önce Şikayet Et cok ukala bilmis olmanin sonu kibirlenirsen alcalirsin rasim
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.