Haber 7

Hıncal Uluç: Derhal Galatasaray'dan kovun!

Hıncal Uluç, Süper Lig'de 13. hafta maçlarının ardından çarpıcı değerlendirmeler yaptı. Uluç, Galatasaraylı futbolcu Belhanda'nın takımdan kovulması gerektiğini söyledi.
GİRİŞ 28.11.2017 10:30 Diğer Branşlar
Metin Boyutu
Hıncal Uluç: Derhal Galatasaray'dan kovun!

Usta gazeteci ve yazar Hıncal Uluç, A Spor'da yayınlanan bir programda Süper Lig'in son haftası hakkında değerlendirmelerde bulundu. Uluç'un Galatasaray ile ilgili flaş yorumları oldukça dikkat çekti.

İşte Hıncal Uluç'un analizleri:

Beşiktaş'ın kulübesinde oturanları Galatasaray'a sorgusuz alırım. Beşiktaş'ın hücum ayaklarının hepsi dökülüyor. Şenol Hoca'nın Talisca'ya 90 dakika nasıl tahammül ettiğine şaşırdım kaldım!

DERHAL KOVUN!

Takım galipken bir takımın seyircisi futbolcusunu ıslıklar mı? Islıklayanlar kimlerse onlar ultra ihanet çetesi. Belhanda, Galatasaray'dan derhal kovulması gereken bir oyuncu. 

Hem de 37 bin taraftarın stadı doldurduğu, orada bir de Rıdvan Dilmen kardeşim de var. Galatasaray taraftarına teşekkür ederim diye başladı Yüzde Yüz futboldaki, neymiş efendim bir hafta nce 5 gol yediği halde o takımın tribünlerini doldurmuş o taraftar. Niye doldurmuş 1-0 galip oynayan Galatasaray'ın yerine adam koyamayacağı belkide tek adam Latovlevici'yi ıslaklayıp çıkarsın.


ÇAKMA BEK LINNES

Takım galipken bir seyirci, şampiyonluğa oynayan bir takımın seyircisi kendi futbolcusunu ıslıklar mı yahu? Bunun bir mantığı var mı, bunun bir terbiyesi var mı? Yani rakip takımdan birini ıslıklamak bile ayıp. Galatasaray'ın en çok sahip olması gereken adamlarından birisi, çünkü orası boş başka adam yok yerine sağ adamlı çakma bek Linnes oynuyor. Öyle bir adamı ıslıklıyorlar. Bunun için gelmiş 37 bin taraftar teşekkür ediyormuş. Yoo Rıdvan, bunu lanetleyeceksin. 37 bin kişi bunun için gelecekse gelmeyin.

3 KIRMIZI KART VARDI

Galatasaray'ın görmesi gereken 3 kırmızı kart vardı. Ve o maçta Galatasaray aleyhine verilmesi gereken ikisi net tartışmalı 3 penaltı vardı. Bir hakem bir takımdan 3 kırmızı kartı ve 3 penaltıyı esirgiyorsa o hakem maçı bitirmiştir.

 Igor efendi maçtan sonra maçı kendisinin kazandığını söyleyip Türk medyasını böyle aşağılayıcı laflar ediyor ama 1.5 puan aldık Beşiktaş'dan alırsak 3 oluyor, bunlardan alırsak 1.5 oluyor onun için şampiyonluk bizim hakkımız değilmiş diye yazılar bilmem neler... Senin Alanya'dan aldığın puan 1.5 bile değil. İşin hakkına bakarsan sıfır. O maçı Alanyaspor net kazanırdı

Yorumlar

9
 • rizeli

  1 yıl önce Şikayet Et Karektersiz adam
 • OttoMan

  1 yıl önce Şikayet Et GS futbol oynadığını sanıyor. Keza FB de öyle. Anadolu klupleri desteksiz oynuyor. Ve üst sıraları zorluyor. Her nedense 3 büyükler sanki çıktığı her maçı alacakmış gibi bir intiba belirgin insanlarda. Yahu sizi 3 büyük dediğiniz takımların futbolu ve trilyonları ortada. Bu ise eğer futbol daha diyecek sözüm yok. Hıncal Uluç hep doğru konuştu kardeşim ve şimdide doğru konuşuyor. Aksini iddia eden maçı izlememiştir.
 • Vatandaş

  1 yıl önce Şikayet Et Aykut efenfiye kimse istifa et demiyor Tudor gelince tellalliğe başlıyorlar istifa etsin neden 6 puanla lider olduğu için mi
 • Murat

  1 yıl önce Şikayet Et Bu adam bunamis artik hangi maci seyrettin be adam 3 penalti 3 kirmizi kart olan mac o mac degil sen baska mac seyretmissin
  Toplam beğeni
 • mustı

  1 yıl önce Şikayet Et helal olsun hıncal bey
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.