Haber 7

Muslera'nın eşinden olay paylaşım

Galatasaraylı file bekçisi Fernando Muslera'nın eşi Patricia Callero'nun, sosyal medyadan "Muslera evine dön" mesajına verdiği yanıt gündem oldu.
GİRİŞ 18.02.2018 22:59 Diğer Branşlar
Metin Boyutu
Muslera'nın eşinden olay paylaşım

Son zamanlarda bilindik formundan kötü bir performans sergileyen Fernando Muslera'ya taraftar tepkileri de artıyor. Uruguaylı file bekçinin karısı Patricia Callero'nun, sosyal medyadan gelen bir mesaja verdiği yanıt olay oldu. Instagram'dan "Muslera go home" (Muslera evine dön) mesajına cevap veren Callero, "Neden olmasın? Belki yakında" yanıtını verdi. Muslera'nın eşinden gelen bu paylaşım sosyal medyada bir anda gündem oldu.

Bazıları bu mesajın Muslera'nın yakında eve geleceğini kastederek yapılmış bir espri olarak algılarken, bazıları ise ileride yaşanacak bir ayrılığın ilk sinyali olarak düşündü. Callero olumlu mesajlara da şükranlarını belirterek, "Güzel insanlara teşekkürler" dedi.

İlk mesajı dakikalar içerisinde silen Callero, kendisine gelen destek mesajlarını paylaşarak taraftarlara teşekkür etti.

 

Yorumlar

6
 • Atsız

  9 ay önce Şikayet Et Bence GS Meksika milli takımının file bekçisi ochoa yı alsın. Kaliteli kaleci
 • el gurbeti

  9 ay önce Şikayet Et muslera türkiyenin en iyi kalecisidir.
 • ali bulut

  9 ay önce Şikayet Et muslera ne yapsin takim kolay pozisyon veriyor ve kontrolsüz oynuyor kac zamandir yaziyorum bu takima emre yada melo stili oyuncu ve kontrollü bir oyun lazim takimda nedeni anlasilmayan bir acelecilik var
 • Yavuz Selim

  9 ay önce Şikayet Et Adam yıllardır takıma hizmet ediyor. Evet, İnsan gerçekten nankördür
  Toplam beğeni
 • samii

  9 ay önce Şikayet Et evet go home muslera
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.