Haber 7

Rıdvan Dilmen: Utansınlar, sokağa çıkmasınlar

Rıdvan Dilmen, Karabükspor - Galatasaray maçının ilk yarısının ardından Karabüksporlu yöneticilere tepki gösterdi.
GİRİŞ 03.03.2018 20:32 Diğer Branşlar
Metin Boyutu
Rıdvan Dilmen: Utansınlar, sokağa çıkmasınlar

Galatasaray'ın Karabükspor karşısında ilk yarıda 6 gol atmasının ardından devre arasında Rıdvan Dilmen değerlendirmelerde bulundu.

Dilmen, Karabük'ün durumu nedeniyle yöneticilere ağır eleştiriler yaparken, "Kaleciyi falan, gencecik oyuncuları gördüğümüz zaman üzülüyoruz. Bu çocukları bu duruma düşüren, Karabüksporlu yöneticilerdir. Paraları verme, pullarını verme, Karabük şehrine saygısızlık yapıyorsunuz. Bu çocuklar 10 tane yese de kızmam. Bu duruma düşürenler utansınlar, Karabük'te sokağa da çıkmasınlar." dedi.

 

 

Gomis'in performansına değinen yorumcu, "Gomis ilk golden sonra bir bacağını falan tuttu ama tutmasa demek ki 25 tane atacak. Tuttuktan sonra 3 tane attı." diye konuştu.

Karabük'ün açık bir oyun oynadığını kaydeden rıdvan Dilmen, "Karabük keyif yapmaya çalışıyor ama keyif, eziyete döndü. Rakip Galatasaray, bu kadar açık oynarsanız cezayı keser." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

4
 • KARABÜK

  9 ay önce Şikayet Et Bütün yorum yazan Holiganlara fanatiklere gelsin sizler niye rahatsiz oldunuz doğuru söylüyor karabükü düşürdüler bu yönetim nasil dolaşacaklar sokakda diyor size neoldu Ridvan nedemektir önce öğrenin.ADAM GIBI ADAM RIDVAN DILMEN
  Toplam beğeni
 • Mirserhat

  9 ay önce Şikayet Et Sürekli boş konuşuyor.
 • İşte bu

  9 ay önce Şikayet Et Yurdum insanı sadece konuşuyor madem gencecik çocuklar acınası duruma düşüyor bi el atın spor spor olsun sporcular rezil paragöz karakter yoksunu olacağına adam olsun bi duruşu olsun. Sonuçta şuanki gençler geleceğin yönetici yada yorumcusu öyle değilmi
  Toplam beğeni
 • ahmet83

  9 ay önce Şikayet Et 3 istanbul takimindan başka takim var mi ki sizin gözünüzde üzülüyorsun.
 • Muhammed

  9 ay önce Şikayet Et Şu memlekette işini düzgün yapmadığı için utanan kaç adam var ki bu yöneticiler de utansın?
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.