Haber 7

Altaylı'dan şok suçlama! G.Saray ceza alsın diye..

Fatih Altaylı, gazetesindeki bugünkü yazısında çok konuşulacak bir iddia gündeme getirdi.
GİRİŞ 07.03.2018 09:25 Diğer Branşlar
Metin Boyutu
Altaylı'dan şok suçlama! G.Saray ceza alsın diye..

Altaylı, Galatasaray'ın UEFA'yla yapacağı görüşme öncesi, Türkiye'deki bazı rakiplerinden sarı kırmızılı ekibin ceza alması için belge gönderdiğini iddia etti.
 
İşte Altaylı'nın yazısındaki o bölüm;
 
- Cuma günü Galatasaray UEFA'da kendini savunup, önümüzdeki yıl Avrupa kupalarına katılma vizesi isteyecek. Ne olur? 

 
- İyi olur inşallah. Özbek yönetimi, UEFA'ya yazılı olarak sözler vermiş ve hiçbirine uymamış. Zararı düşüreceğim elemiş 3 katına çıkarmış. Yapmadığı kalmamış.  Ve şimdi Özbek'in bilançoları ile  UEFA'ya bu yönetim gidiyor. Ön görüşme olumlu geçmiş. Kupalardan men gelmeyebilir. Çünkü UEFA da bilmeli ki, Galatasaray ve Fenerbahçe, Avrupa kupalarına katılmazsa Türkiye'de bu maçların satış değeri en az yarı yarıya düşer. Bu iki kulüp Avrupa kupalarına katılamazsa, bilançoları giderek daha da kötü olur. Bu da UEFA'nın Türkiye'yi gözden çıkarması anlamına gelir.
 
Emin olun cuma günü Galatasaray, Nyon'da sadece kendini değil, Fenerbahçe'yi de savunacak ama size şu kadarını söyleyeyim; Galatasaray'ı kupalardan men edilmesi için Türkiye'den, bazı rakiplerden UEFA'ya belge bilgi yollayanlar var.' (Habertürk)

Yorumlar

2
 • RAŞİT

  9 ay önce Şikayet Et Sayın Altaylı 3 Temmuz döneminde de senin sizin tff deki iki yöneticiniz fb ceza alsın diye polis ifadelerini ve Fetö cü savcıların iddianamelerini uefa ya gönderdiler bunu unutma Türkiye Oiki yöneticiyi unutmadı Ebru Köksal Ve Lütfi bey i bunlarıda yazın ki sizi takdir edelim
  Toplam beğeni
  • Ahmet

   9 ay önce Şikayet Et Ortalığı germe...
  • Ali

   9 ay önce Şikayet Et Aynen
 • emekli

  9 ay önce Şikayet Et gazeteciysen kim olduklarını açıklarsın.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.