Haber 7

Mahkeme Oscar Pistorius kararını açıkladı!

Sevgilisini öldürmekle suçlanan ampute atlet Oscar Pistorius'un kefaletle serbest bırakılma talebi kabul edildi. Güney Afrikalı ampute atlet, tutuksuz yargılanacak.
GİRİŞ 22.02.2013 16:28 Diğer Branşlar
Metin Boyutu
Mahkeme Oscar Pistorius kararını açıkladı!

Yaklaşık 1 haftadır savunma ve iddia makamlarını dinleyen hakim ''Desmond Nair'', ampute atletin kefaletle serbest bırakılıp; tutuksuz yargılanmasına karar verdi.

Dedektif Hilton Botha'nın, cinayet soruşturması sırasında önemli ihmalleri olduğunu ifade eden hakim, Pistorius'un ülkeden kaçma riski bulunmadığına karar verdi.

Ampute atletin, tanıkları tehdit etmeyeceğine ve başka birine zarar vermeyeceğine de ikna olduğunu söyleyen ''Desmond Nair'', bu nedenlerle, Pistorius'un kefaletle serbest bırakılma talebini kabul etti.

Yorumlar

2
  • hampstead_north_london

    5 yıl önce Şikayet Et kefaletle serbest kalmak beraat etmek degil.. yargilanmaya devam edecek ancak bu surecte tutuklu olmayacak. ulkeden cikisi yasak zaten. kacma gibi bir durum soz konusu degil. cezasi neyse ceker merak etmeyin. zamaninda chp' nin adamlariyla kadrolasmis adli makamlardaki sifatsizlarin rusvetle calistigi ulke degildir avustralya. her ne kadar pek begenmesem de ulke olarak, yine de adalet sisteminin iyi isledigini biliyorum.
    Toplam beğeni
  • Mehmet Yenici

    5 yıl önce Şikayet Et Ne alâ iş.... Parayı bastır, kefaletle serbest kal... Sonra ortadan kaybol, olsun bitsin... Parası olmayan da hapis yatsın, ceza çeksin... Bu mu adâletiniz?
    Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.