Haber 7

ABD'li sanatçılar için Çavuşoğlu devreye girdi

54. Uluslararası Antalya Film Festivali'ne katılmak için Türkiye'ye gelecek ABD'li sinema yıldızlarının vizede sıkıntı yaşamaması için Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu devreye girdi.
GİRİŞ 20.10.2017 21:56 Dış Politika
Metin Boyutu
ABD'li sanatçılar için Çavuşoğlu devreye girdi

Bu yıl 54'üncüsü düzenlenecek Uluslararası Antalya Film Festivali, yarın saat 15.00'te yerli ve yabancı sanatçıların katılacağı kortej yürüyüşüyle başlayacak.

ÇAVUŞOĞLU DEVREYE GİRDİ

ABD ile Türkiye arasında yaşanan vize krizi nedeniyle bu ülkeden gelecek sanatçılar için Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu devreye girdi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel, krizin çıkmasının ardından gelecek sanatçılar için Bakan Mevlüt Çavuşoğlu ile görüştüklerini söyledi.

Çavuşoğlu'nun gelecek sanatçıların vize sorunu yaşamaması için ABD'li yetkililerle görüştüğünü belirten Türel, sanatçıların Türkiye'ye girişi konusunda bir sıkıntı olmayacağını dile getirdi.

ABD'Lİ SANATÇILAR

Uluslararası Antalya Film Festivali'ne; ABD'den Akademi ödülü, 'SAG' ve 'BAFTA' ödülü sahibi, 'Altın Küre', 'Tony' ve 'Emmy' ödülü sinema ve tiyatro oyuncusu Christopher Walken,

'Juliette and the Licks' grubunun solisti ve birçok sinema filminde de rol alan aktrist Juliette Lewis,

70'lerde başlayan kariyerine, 80'lerde gençlerin idolü olarak devam eden 'Akademi' ve 'SAG' ödüllü aktör, yönetmen ve senarist Matt Dillon,

kariyerine çocuk model olarak başlayan, 1998 yılında henüz 11 yaşındayken ilk Disney filmi olan 'Parent Trap'ta oynayan oyuncu, model, pop şarkıcısı ve söz yazarı Lindsay Lohan katılacak.

Yorumlar

52
 • vedat

  2 yıl önce Şikayet Et misillemeyi delmek için uğraşıyorlar sayın bakan!!!
 • misafir

  2 yıl önce Şikayet Et yaziklar olsun.
 • Erdal

  2 yıl önce Şikayet Et hayırlı olsun ne diyelim verilen karardan dönmek adet olmuş.
 • Rahmi

  2 yıl önce Şikayet Et Vizeyi sulandırmayın. Bizim sanatçılarımız Abd ye gitseydi onlar da böyle mi yapacaktı. Verdiğiniz karardan dönmeyin.
  Toplam beğeni
 • Almuslu

  2 yıl önce Şikayet Et Yazıklar olsun, verdiğiniz kararın arkasında durun...
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.