Haber 7

Küstah değerlendirme! Erdoğan, Putin ve Trump...

Almanya’da Sosyal Demokrat Parti’nin (SPD) lideri ve Avrupa Parlamentosu eski başkanı Martin Schulz, Erdoğan, Putin ve Trump hakkında küstah bir değerlendirmede bulundu.
GİRİŞ 24.06.2017 17:52 DÜNYA
Metin Boyutu
Küstah değerlendirme! Erdoğan, Putin ve Trump...

Detay Haber / Haber7.com

Almanya’da Sosyal Demokrat Parti’nin (SPD) lideri ve Avrupa Parlamentosu eski başkanı Martin Schulz, Avrupa Birliği’ni Türkiye, Rusya ve ABD'ye tepki göstermeye davet etti. Bu ülkelerde demokrasinin zayıfladığını savunan Schulz, "bu ülkelere sert tepki verelim" dedi.

"OTOKRATİK YÖNETİCİLER"

Küstah açıklamalarıyla haddini aşan Alman lider, bu üç ülkede liderlerin "otokratik yöneticiler" gibi davrandığını söyledi.

"AVRUPA'YI GÜÇLÜ HALE GETİRMELİYİZ"

AB'nin çökmeye başladığının farkında olan Schulz, şu ifadeleri kullandı: "Avrupa’yı canlandırmak ve daha güçlü hale getirmek önemli. Bu sadece sözlerle değil, somut politikalarla yapmalıyız. G20’de otokratik yöneticiler gibi davrananlar var: Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ve ABD Başkanı Trump."

Yorumlar

98
 • hasan

  2 yıl önce Şikayet Et siz avrupalıları eskiden olduğu gibi ayak öptüreceğimiz günler yakın.
  Toplam beğeni
  • keno

   2 yıl önce Şikayet Et 6 milyon vatandasin avrupada,bos bos konusuyon..
   Toplam beğeni
 • gerçek vatandaş

  2 yıl önce Şikayet Et bu adam yahudi ve yahudi çıkarları dünyada sıkıntıya girdimi sinyal çakıyor normaldir...
  Toplam beğeni
 • Halil

  2 yıl önce Şikayet Et Bu adam bu gucu nerden buluyor..tek guc var,siyonizm,Israil yanliligi,demekki bu adami konusturuyorlar..Sen kimsin dunya liderleri hakkinda konusacak..Arkadaki guc kim ona bakmak lazim..
  Toplam beğeni
 • Gezgin

  2 yıl önce Şikayet Et Yahudi Martin Schulz avrupadaki bütün yahudiler gibi, bir Müslüman düşmanı. Üye olduğu, SPD denilen alman sosyalis partisi de bir, çoğunluğu yahudileren oluşan ve yahudilerden özür dileme partisi olarak 2.Dünya harbinden hemen sora kurulmuştur. Onlardan ne beklenir ki?
  Toplam beğeni
 • A.B Çöküyor

  2 yıl önce Şikayet Et Kafasına KİPPA takıp Yahudi Hahamlar huzurunda,bir SİNAGOG'da İsrail'e biat ettiğini açıklayan haberi bir kaç ay önce NTV haberde izledim.Bunun Yahudiye karşı asla gıkı çıkamaz.Küresel sermaye elinde esir durumunda Almanya...1944'den beri.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.