Haber 7

Bir ülkeden daha skandal 'Kudüs' kararı

Trump'ın büyükelçiliğin Kudüs'e taşınması talimatı vermesinin ardından eski ismi Çek Cumhuriyeti olan AB üyesi Çekya da benzer bir adım attı
GİRİŞ 07.12.2017 12:46 DÜNYA
Metin Boyutu
Bir ülkeden daha skandal 'Kudüs' kararı

Çekya Dışişleri Bakanlığı'nın internet sitesinden yapılan açıklamada "Çekya, İsrail ve Filistin arasında barış anlaşması imzalanana dek, Kudüs'ün batısını İsrail'in başkenti olarak tanımaktadır" denildi. 

 Açıklamada, "Büyükelçiliğin Tel Aviv'den Kudüs'e taşınması ise ancak bölgede ve dünyadaki kilit müttefiklerle görüşmelerin sonuçlarına bağlı olarak değerlendirmeye alınacaktır." denildi.

Yorumlar

25
 • Arif

  1 yıl önce Şikayet Et Çek ya git...!!!
 • abdullah

  1 yıl önce Şikayet Et Tekrar yazıyorum. Sayın Erdoğan masaya incirliği yatırın. Bunlara en çabuk verilecek ders incirlikten tahliyeleridir. Hemde bir bahane bile sunulmaları istenmeden en kısa sürede postalanmaları elzemdir. Editörler rica ediyorum bunu haber yapın. Rica ediyoruz.
  Toplam beğeni
  • Eyt

   1 yıl önce Şikayet Et Sabret yakında yahudi ler Mescid-i Aksa yı yakacak. Ve taş lar yerine oturacak.
   Toplam beğeni
  • aden

   1 yıl önce Şikayet Et incirliği ister yatır ister amuda kaldır. sonuç almak istiyorsan SAVAŞ. başka sonuç alamazsın. abd nasıl türkiyeyi kuşatıyorsa bizde abd ve taşeron hedeflerini vurabiliriz. ancak güç bunları durdurabilir.
   Toplam beğeni
 • Özet

  1 yıl önce Şikayet Et Çek: çekil aradan ezilmiş halin çöp olur.
  Toplam beğeni
 • Ertuğrul

  1 yıl önce Şikayet Et Bir zamanların Türkiyesi
  Toplam beğeni
 • yalakalar

  1 yıl önce Şikayet Et çekya, abd den kimbilir ne palavra vaatler aldı da sevindirik olup bu yalakalığı yaptı. küçük devletler tavuk gibi hemen pusarlar.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.