Haber 7

İran'daki protestolara bir ülkeden daha tam destek

Almanya Hükümet Sözcüsü'nden İran'da yaşanan protestolar ve can kayıplarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi.
GİRİŞ 03.01.2018 15:09 DÜNYA
Metin Boyutu
İran'daki protestolara bir ülkeden daha tam destek

Hükümet Sözcüsü Ulrike Demmer, "Federal Hükümet, İran'ın sokaklarında şu anda cesaretle gerçekleştirdikleri ekonomik ve politik protestoların yasal olduğunu düşünüyoruz ve onlara saygı gösteriyoruz" ifadelerini kullandı.

Demmer, aynıu zamanda İran yetkililerinin protestocularla diyalog kurmaları ve belirli ölçüde uzlaşmaya gitmeleri yönünde tavsiyede bulundu.

Yorumlar

13
 • TR-IZMIR

  9 ay önce Şikayet Et antidemokratik = Almanya Hamburg'da büyük rezalet.. Almanya Federal Hükümeti cesaretli protestoculara ve özgür basına saygı göstermedi, gazla copla işkenceyle bastırıp zorbalık kullandı ve engelledi, izin vermedi ! .. özgür gazete ve televizyon görüntülerine el koymuştur, sosyal medyanın görüntü haber alma ve paylaşma hürriyetini kısıtlıyarak tamamen yasakladı susturdu.. Almanyada işkence zorbalık barbarlık diktatörlük neo-nazisme hitler faşistlik var.. yakın zamanda Almanya sionistler hariç, Yahudileri ve Müslüman Türkleri yakarak öldürmüştür.. unutmadık unutturmayacagız..
 • Fatih

  9 ay önce Şikayet Et İkinci bir suriye olmasına izin vermeyeceğiz iran halkı uyanmalı bu oyuna gelmemeliiran devleti ve milletinin yanındayız kahrolsun İsrail ABD uyansın ümmeti alem artık kardeş kanına son
  Toplam beğeni
  • gurdal 89

   9 ay önce Şikayet Et adamin yorumunda ne problem var da sen o cevabi yazdin saf kardesim
   Toplam beğeni
  • erkan

   9 ay önce Şikayet Et sen kesin izin vermesin kardesim
 • Balıkesirli

  9 ay önce Şikayet Et Almanya hükümeti Suriye’de de tam destek vermişti! durum o duruma gelsin bizde bütün iran göçmene Türkiye üstünden Avrupa yoluna tam destek vereceğiz...,
  Toplam beğeni
 • Ali Veysel

  9 ay önce Şikayet Et Hamburg'u ne çabuk unuttunuz.
  Toplam beğeni
 • Mustafa Yılmaz

  9 ay önce Şikayet Et protesto yasaldır, yasal olmayan memleketin, milletin malını yakmak, yıkmak güvenlik güçlerine saldırmaktır! Niyeti bozuk olan bunu ayırtetmez!
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.