Haber 7

Macron’dan suriye çıkışı: Vurmaya hazırız

Hindistan'da basın toplantısında konuşan Fransa Cumhurbaşkanı Emanuel Macron, Suriye'de sivillere karşı kimyasal silah kullanıldığına dair kesin kanıt sunulduğu taktirde ülkesinin belli bölgelere saldırı düzenleyeceğini açıkladı.
GİRİŞ 12.03.2018 18:10 DÜNYA
Metin Boyutu
Macron’dan suriye çıkışı: Vurmaya hazırız

Haber7-Elif Erdiş

Kimyasal silah kullanıldıysa Suriye'yi vururuz

Fransa Cumhurbaşkanı Emanuel Macron Fransa’nın, Suriye’de sivillere karşı kimyasal silah kullanıldığına dair kesin kanıtlar sunulması halinde ülkesinin Suriye'de belli bölgelere saldırı düzenleneceğini açıkladı. 

Rusya'yı suçladı

Macron, Suriye’de Esed rejimini destekleyen Rusya’yı, Doğu Guta’ya gönderilen yardımların ulaşması için yeterince çaba harcamamakla suçladı.

 

 

Hindistan’da bir basın toplantısında kendisine yöneltilen soruyu yanıtlayan Macron, Suriye’de halka karşı kimyasal silah kullanıldığına dair su götürmez kanıtlar bulunduğu taktirde Fransa’nın saldırmaya hazır olduğunu söyledi.

Yorumlar

9
 • a erduman

  9 ay önce Şikayet Et bos laflar
 • Uluğ Tarkan

  9 ay önce Şikayet Et Nereyi vuruyonuz lan?? Heryer sivil dolu. Bombalamayı herkes yapar düdük. Sıkıysa bizim gibi temizlik yapın.
  Toplam beğeni
 • Erdalsilo

  9 ay önce Şikayet Et Neyi vuruyon sen tavukmu
  Toplam beğeni
 • hakkı

  9 ay önce Şikayet Et alçak kâfirler defolun bu topraklardan. kimyasal silah da sizsiniz bu toprakları kan gölüne çevirende sizlersiniz .
  Toplam beğeni
 • çapraz ateş

  9 ay önce Şikayet Et Bunlar ne adi kafir ne alçak mahlukat hergün yüzlerce masum insan ölüyor hala kimyasal silahtan bahsediyorlar
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.