Haber 7

İnsanlık dışı yöntem: Evi betonla doldurdular

İşgal ordusu bu sabah erken saatlerde Batı Yaka'nın kuzeyindeki Cenin kenti yakınlarında Ekim 2017'deki bir eylemin gerçekleştirilmesine katılmakla suçlanan esir Yusuf Kemil'in ailesine ait evi beton dökerek kapattı.
GİRİŞ 13.03.2018 13:19 DÜNYA
Metin Boyutu
İnsanlık dışı yöntem: Evi betonla doldurdular

İşgal güçlerinin Cenin'in güneyindeki Kabatiye beldesinde yer alan eve çok miktarda beton döktüğü ve evi oturulamaz hale getirdiği bildirildi.

Filistin Enformasyon Merkezi muhabirinin yerel kaynaklardan edindiği bilgiye göre, işgal güçleri beldeye baskın düzenleyerek Doğu Mahallesi'nde ve El-Biyara Caddesi'nde konuşlandı.

 

İşgal güçleriyle birlikte altı beton mikserinin de beldeye geldiği ve taşıdıkları betonları Filistinli esirin iki odadan oluşan evinin içine boşalttıkları belirtildi.

İşgal rejimi yüksek mahkemesinde evin mülkiyetiyle ilgili tartışmalar yaşandıktan sonra işgal güçlerinin birkaç gün önce bölgeye baskın düzenleyerek evin görüntülerini aldığı bildirildi.

İşgal güçleri birkaç ay önce de 1948'de işgal edilen topraklardaki Kefer Kasım kentinin sanayi bölgesinde bir yerleşimciyi öldürmekle suçlanan Kemil'in arkadaşı esir Muhammed Ebu'r-Rabb'ın evini yıkmıştı.

Filistin Enformasyon Merkezi muhabirinin yerel kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Kabatiye beldesine baskın düzenleyen işgal güçleriyle esir Kemil'in evinin etrafında toplanan Filistinli onlarca genç arasında çatışmalar yaşandı.

Kaynak : filistinenformasyon

Yorumlar

5
 • T/Trabzon

  10 ay önce Şikayet Et o siyonist gatar işgalcilere insan demek günahtır onlar insanlık dışı zalimleredir insanlık suçudur onlar benim dilim varmıyor onlara insan demek dünyanın baş belalarıdır o mefruhlar.
  Toplam beğeni
 • KaraKartal

  10 ay önce Şikayet Et Allah bu devleti kahruperişan eylesin...
  Toplam beğeni
 • Vatann sever

  10 ay önce Şikayet Et Len yahudiler siz zaten işgalcisiniz oralar Filistinlilerin
  Toplam beğeni
 • Hülya Kıldıroğlu

  10 ay önce Şikayet Et Siz daimi kaybeden olacaksınız ne yaparsanız yapın boşuna... İsrailoğulları
  Toplam beğeni
 • serkan

  10 ay önce Şikayet Et çok korkaksınız be siyonistcikler, bakalım sonunda haliniz ne olacak.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.