Haber 7

Tillerson'un görevden alınmasında ilginç detay

Rex Tillerson'un görevden alındığını Twitter üzerinden öğrendiği ortaya çıktı.
GİRİŞ 13.03.2018 17:00 DÜNYA
Metin Boyutu

Trump, Tillerson’ın görevden alınması konusunu kendisiyle uzun süredir konuştuğunu, Tillerson'la düşüncelerinin örtüşmemesi sebebiyle bu kararı aldığını açıkladı.

“İran anlaşması bence berbat, Tillerson'a göre ise iyi. Ben anlaşmayı bozmayı düşündüm, o ise farklı şeyler düşündü.” İfadelerini kullanan Trump, Mike Pompeo ile benzer düşüncelere sahip olduğunu vurguladı.

 

Yorumlar

5
 • Düzceli

  10 ay önce Şikayet Et Siyonistlerin Politikalarını uygulayamayan Tillerson'ın hazin sonu. Dikkat ettiniz mi ? Yeni Bakan aynı zamanda FETÖ savunucusu ve Türkiye düşmanı. Aynı yerden yonetildiklerni anlamamak ancak aptallık olur. Böylece Tramp yavaş yavaş ABD'nin yönetimini Pentagon'a teslim eder.
 • sefa7

  10 ay önce Şikayet Et zalimler için hikayenin sonu belli. siz çalın oynayın.
  Toplam beğeni
 • fani

  10 ay önce Şikayet Et deli feli küpeli
 • ALPARSLAN

  10 ay önce Şikayet Et Azıcık aklı olan Tillerson'du onu da görevden aldı bu bunak ihtiyar dünyayı karıştıracak. Iyi ya da kötü tarihe geçmek istiyor, kötü olarak anilacak ama umurunda değil abd kaybedecek Inşaallah
  Toplam beğeni
 • erdal

  10 ay önce Şikayet Et Tilerson gitti ve onunla konuşulan mutabık kalınan söz verilen işler de onunla bitti abd böyle bir yapıda hareket ediyor pompei verilen sözlerin aksine hareket edecektir göreceksiniz.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.