Haber 7

Esed Rus heyetle görüştü

ABD'nin Suriye'de Esed rejimine bağlı üslere gerçekleştirdiği füzeli saldırılar sonrasında bölgeye gelen Rus milletvekilleri, Esed ile görüştü Rus heyet, Esed'in moralinin yerinde olduğu belirtildi.
GİRİŞ 15.04.2018 12:25 DÜNYA
Metin Boyutu
Esed Rus heyetle görüştü

öncülüğünde Fransa ve İngiltere'nin de Suriye'ye yaptığı saldırıların yankıları devam ederken, Rusya'dan bir grup milletvekilinin bugün Suriye'yi ziyaret ettiği ortaya çıktı. Heyetin, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esed’le görüşme gerçekleştirdiği belirtildi.

ESED'İN MORALİ YERİNDE

 

 

Esed ile yapılan görüşmenin ardından milletvekilleri Rus ajans İnterfax'a konuştu. Heyetteki vekillerden biri, görüşmenin yapıcı geçtiğini ve ‘Esed’in keyfinin yerinde olduğunu’ söyledi. Esed’in Rusya’yı ziyaret etmesi yönündeki daveti de kabul ettiği belirtildi.

Açıklamaya göre Esed görüşmede, Suriye’ye yönelik saldırıları ‘bir saldırganlık eylemi’ diye niteledi.

KİMYASAL TESİSLERE BATI SALDIRISI

ABD, İngiltere ve Fransa'nın gerçekleştirdiği füzeli saldırılarda 103 atışın yapıldığı, yapılan atışların 71'inin füze savunma sistemleri sayesinde imha edildiği açıklandı. Batılı ittifaklar bu durumu reddederken, kimyasal tesislerin imha edilmiş fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Yorumlar

7
 • u mustafa

  11 ay önce Şikayet Et Ülkesi her yerden bombalanıyor 7 yıldır.Kuzgunlar parçalamak üzere.1 milyon öldürüldü.6 milyon mülteci başka ülkelere sığındı.Buna rağmen gülebiliyorsan sen akıl hastasısın demektir.Zoraki gülmeye çalışmış.O da oyun.Güya işler iyi gidiyor mesajı.
 • Oktay

  11 ay önce Şikayet Et Karaktersizliğin vücut bulmuş hali
  Toplam beğeni
 • Berna Sinem

  11 ay önce Şikayet Et Dünyanın emperyalist haçlı güçleri ve Yahudileri 60 yıldır suriyeyi bir avuç %8 azınlık Nusayrilere peşkeş çekti. Amaç israil'in güvenliği ve Sünni Müslümanların iktidarına engel olmak. Laikliği muhafaza için öldürülen müslümanın önemi yok !
 • Dağdelenoğlu

  11 ay önce Şikayet Et Ya rus yada iran heyetleriyle görüşüyor ancak. Onlar da şu caniye talimat vermek uğruyorlar.
 • Fani

  11 ay önce Şikayet Et Rusyanın Kapı tokmağı.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.