Haber 7

Rusya ABD'ye meydan okudu: Bir daha olursa...

Rusya Dışişleri’nden gelen açıklamada, Suriye’de yeni bir ABD saldırısı gerçekleşirse, bunun daha sert bir tepkiye neden olacağı belirtildi.
GİRİŞ 16.04.2018 13:46 DÜNYA
Metin Boyutu

Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı, Washington’un Suriye’de yeni hava saldırıları için plan yapmadığını varsaydıklarını söyledi.

DAHA SERT BİR TEPKİ

 

Suriye’de yeni bir ABD saldırısı gerçekleşirse, bunun daha sert bir tepkiye neden olacağı belirtildi. Moskova’nın yeni saldırı girişimlerine direneceğinin de altı çizildi.

PESKOV DA MACRON'U YALANLADI

Rusya Devlet Başkanlığı Basın Sözcüsü Dmitri Peskov, Moskova ve Ankara’nın bazı konulardaki tavırlarının farklı olduğunu, fakat bunun iki ülkenin işbirliğinin perspektifini etkilemediğini vurguladı.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, bugün yaptığı bir açıklamada, ABD, Fransa ve İngiltere’nin Suriye’ye saldırısının Rusya ve Türkiye’yi ayırdığını belirtti.

Yorumlar

38
 • Demir Ersoy

  1 yıl önce Şikayet Et Çok fene sert karşıladınız resmen İslam dünyasıyla alay ediyorlar silahlarını deniyorlar hepsi danışıklı dövüş Suriye yi aralarında paylaştılar oynuyorlar
  Toplam beğeni
 • erkan 68

  1 yıl önce Şikayet Et yalan putinde fis cikti bunlardan birsey olma en iyisi kendi isimize bakmak
  Toplam beğeni
 • taarruz

  1 yıl önce Şikayet Et putin beni açıkçası yanılttı..şimdi dost diye rusyaya güvenip abd yada fransıza kafa tutalımmı ?bak suriyeye güvendiğ rusya onu koruyamıyor.
  Toplam beğeni
 • Kalıp

  1 yıl önce Şikayet Et Amaç Türkiye ile Rusya'nın arasını açmaktı bu füze şovu Türkiye Rusya'dan taraf olmalı aynı Iran gibi!
  Toplam beğeni
 • Lafla

  1 yıl önce Şikayet Et Madem öyle neden 100 tane füze gönderdiklerinde karşılık vermedin syn putin? ABD füzeyi suriyeye değil onun korumakta olan size fırlattı delikanlı olaylında kandil günü müslümanlara bomba yağdıran kalleşlere karşılık verseydin
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.