Haber 7

Küstah sözler! Açık açık planı itiraf etti

Terör devleti İsrail’in eğitim bakanı Naftali Bennett, yakında Batı Şeria’nın tamamının İsrail’e ait olacağını söyledi.
GİRİŞ 13.06.2018 13:04 DÜNYA
Metin Boyutu
Küstah sözler! Açık açık planı itiraf etti

İşgal altındaki Batı Şeria’ya gözünü diken İsrail’in eğitim bakanı ve Habayit Hayehudi (Yahudi Evi) partisinin lideri Naftali Bennett, yakında tüm Batı Şeria’nın İsrail tarafından işgal edileceğini söyledi.

Al Khader kasabasında, Filistinlilere ait bir bölgede, 15 evin İsrail işgal güçleri tarafından tahliye edilmesini yorumlayan Bennett, hükümetin bölgede yerleşime izin verdiğini doğruladı ve bu tepede büyük bir mahallenin inşa edilmesini istediğini belirtti.

 

BATI ŞERİA’YI TAMAMEN İŞGAL EDECEKLER

Middle East Monitor'deki habere göre, kurulmasını istediği bu bölge hakkında konuşan terör devletinin bakanı Bennett, “Yakında Batı Şeria İsrail’in bir parçası olacak.” dedi.  

Yorumlar

7
 • selçuk

  8 ay önce Şikayet Et Yakında hesap günüde var bu dünya geçici ebedi hayatta cehennemde var yaşasın zalimler için cehennem.
 • Kőr

  8 ay önce Şikayet Et Artık gőrmez olmuşlar. Yakında gőrecekler.
 • isa

  8 ay önce Şikayet Et filistinliler bize satsa topraklarını kalmaya devam etseler evlerinde durum nasıl olurdu acaba.
  Toplam beğeni
 • Terazi

  8 ay önce Şikayet Et Bi şey var... adamlar dini imani ne emrediyorsa uygulamak için ölümüne çabaliyor.. Bizim gibi üstüne toprak serpilmiş müslumanlara örnek olmali
  Toplam beğeni
  • Altay

   8 ay önce Şikayet Et Yahudilik Dinine Göre Devlet Ülke Kurmak Tanrı Tarafından Yasaklanmıştır. Şuan Aynı Hristiyanlık Gibi Degiştirilmiş Bir Din Diye Biliriz Yahudiligede Fakat Dogru Söylüyorsunuz Yahudiler Gercekten Yaptıkları İşi Biliyor Düşünsenize Ortada Devletiniz Yokken Devlet Kuruyorsunuz Milyonlarca Yahudi Bir Yerde Birleşiyor Bu İşler Baya İş Birligi İster Ve Adamlar İşini Biliyor Açıkcası
   Toplam beğeni
 • cemil

  8 ay önce Şikayet Et kudurmuşlar.. YAKINDIR SONUNUZ.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.