Haber 7

Almanlardan skandal manşet!

ABD'nin Brunson ısrarı ve Türkiye'ye dediğini yaptırmak için ekonomik krize sürüklemesine Batı ülkelerinden de destek geliyor. Almanya "Türkiye bize muhtaç, yardım istemeye gelecek." planları yapıyor.
GİRİŞ 10.08.2018 11:33 DÜNYA
Metin Boyutu
Almanlardan skandal manşet!

Rahip Brunson'un serbest bırakılması için her türlü yaptırımı ve elindeki tüm kozları kullanan ABD, "Rahibi verin her şey normale dönsün"mesajını vermeye devam ediyor.

ALMANLAR KENDİNE PAY ÇIKARMAYA ÇALIŞIYOR: TÜKLER YARDIM İSTEYECEK

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Almanya'ya yapacağı ziyaret, dolardaki dalgalanmanın ardından Alman gazetelerinde"Türk ekonomisinin durumu" başlığıyla çıkmaya başladı. Yaşanan dalgalanmadan kendine pay çıkarmaya çalışan Almanya'nın gazetelerinden Berliner Zeitung ise "Türkiye Almanya'dan yardım isteyecek. Türkiye ekonomik krizin eşiğinde sendeliyor. Türkiye Cumhurbaşkanı yardıma ihtiyacı olduğu için Berlin'e geliyor." dedi ve ekledi:

"ALMANYA OTOKRAT LİDERE YAKINLIK GÖSTERMESİN"

"Ortadoğu ile Avrupa arasındaki en önemli tampon bölge olan Türkiye'nin istikrarsızlaştırılmasını kimse arzulayamaz. Yine de Almanya Cumhurbaşkanı'nın otokrat lidere yakınlık göstermekte acele etmesi yadırganacak bir durum."

Yorumlar

162
 • Semra

  9 ay önce Şikayet Et Türkiye olarak mültecileri derhal avrupaya göndermeliyiz. Madem kriz var, bu ateşi onlar da hissetsinler. Avrupa ekonomisi ABD yi de doğrudan etkiler.
 • doctor

  9 ay önce Şikayet Et it gibi korkuyorlar türkiyeden
  Toplam beğeni
 • Yeşil

  9 ay önce Şikayet Et Avrupa üç kuruş mülteci yardım mı yapacak diye sınır kapılarını kapalı tutuyorsunuz..merkel hanım suriyeli mültecileri burda tutalım kırk kere geldi aradı o zaman iyidi herşey bozun anlaşmayı açın sınır kapılarını ekonomi nasıl bozuluyormuş görsünler..yaptırımsa yaptırım sizde gemileri yakın...
  Toplam beğeni
 • ali

  9 ay önce Şikayet Et Türkiye yi bir baştan başa gezin ve ne kadar zenginlikler barındırdığını görün. Ama bizim insanlardan çoğunun hiç çalışmadığını, üretmediğini görürsünüz. verin millete birer traktör. tarlaları sürsün, hayvancılık yapsın... bu kadar zengin bir coğrafyada yaşayıp ekonomik sıkıntı yaşamaktan utanırım.
  Toplam beğeni
 • ATILLA TURK

  9 ay önce Şikayet Et SAKIN SIZ YARDIM ISTEMEYE GELMEYIN tersi olursa ne olacak bayan merkel
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.