Haber 7

Suudi Arabistan engellenecek mi? Trump açıkladı

ABD Başkanı Donald Trump, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kaybolması olayından dolayı Suudi Arabistan'ın ABD'deki yatırımlarının engellenmesi için bir neden görmediğini açıkladı.
GİRİŞ 11.10.2018 18:58 DÜNYA
Metin Boyutu
Suudi Arabistan engellenecek mi? Trump açıkladı

ABD Başkanı Donald Trump, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kaybolması olayından dolayı, "Suudi Arabistan'ın ABD'deki yatırımlarının engellenmesi için bir neden görmüyorum. Cemal Kaşıkçı'nın durumuyla ilgili kısa sürede rapor bekliyorum" dedi.

Yorumlar

16
 • kılıç

  11 ay önce Şikayet Et senin emrinle yaptıklarını bütün dünya biliyor
  Toplam beğeni
 • ALLAH beter etsinn

  11 ay önce Şikayet Et yesinler birbirlerinizi zalimlerr
 • Hıdır BUDUR

  11 ay önce Şikayet Et Veliaht prensin yanindaki bu 15 kişilik ekip, bizdeki satın alınan fetöcüler gibi ABD tarafından satın alınmış suudiler ise ve tamda Trump"in biz olmasak kral 15 gün tahtında kalamaz sözünün ardından böyle önemli bir gazetecinin ölümü gerçekleşiyorsa. Burda msj kraladır.
  Toplam beğeni
 • amiiin

  11 ay önce Şikayet Et abd de kasikci gibi binlerce musluman var sorgusuz sucsuz tutuluyorlar kotu mamelede cabasi turupun umurundami onlar sadece bu olay uzerinden ne kadar cikar elde ederiz pesindeler s arabistandan ne kadar kopara biluriz hesablari icerisindeler insani dusunce sifir Allah bu kafirlere firsat vermesin
  Toplam beğeni
 • mmt25

  11 ay önce Şikayet Et nedense bu işin arkasında da yine abd parmağı var gibi görünüyor. Araplarla arayı bozmak için neden arıyorlar zaten
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.