Haber 7

Al Jazeera'den dehşete düşüren Kaşıkçı iddiası!

Katar merkezli Al Jazeera televizyonu, incelemeler sonucunda Suudi konsolosun evinde hidroflorik asit ve özel kimyasal kalıntıların bulunduğunu duyurdu. Türkiye'deki Başsavcılık kaynaklarına dayandırılan haberde, bulguların Cemal Kaşıkçı'nın vücudunun tamamen yok edildiğini gösterdiğini aktardı.
GİRİŞ 08.11.2018 12:33 DÜNYA
Metin Boyutu
Al Jazeera'den dehşete düşüren Kaşıkçı iddiası!

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda öldürülen Cemal Kaşıkçı hakkında her geçen gün yeni iddialar gündeme gelmeye devam ediyor. Suudi Arabistan'ın cinayeti işlediğini itiraf ettiği olay için gündemi sarsan iddiayı, Katar merkezli Al Jazeera televizyonu ortaya attı.

 

 

Al Jazeera televizyonu, Türkiye'deki Başsavcılık kaynağına dayandırdığı haberinde, incelemeler sonucunda Suudi konsolosun evinde hidroflorik asit ve özel kimyasal kalıntıların bulunduğunu duyurdu.

Başsavcılık kaynağı, bulguların Cemal Kaşıkçı'nın vücudunun konsolosun evinde bir odada tamamen yok edildiğini gösterdiğini aktardı.

Yetkili ayrıca, konsolosluk binasındaki kuyu ve kanalizasyonda asit ve kimyasal madde kalıntılarının bulunduğunu belirtti.

HİDROFLORİK ASİT NEDİR?

Hidroflorik asit, hidrojen florür bileşiğinin sudaki çözeltisine verilen isimdir. Özellikle cam işleme sanayiinde kullanılır. Camı aşındırıcı etkisi olduğundan dolayı, cam şişelerde saklanamazlar. Berrak sıvı halinde olup, HF olarak tanımlanır.

Kullanımında oldukça dikkat edilmelidir. Solunması ciddi zehirlenmelere yol açarken, cilt ile teması, derin yanıklara sebebiyet verebilir.

Yorumlar

12
 • adnan

  4 ay önce Şikayet Et bu münafıklar Müslüman alemine kafir lerden daha çok zarar veriyor bunlar ebedi alemi hesap günü nü bilmiyorlar mı
  Toplam beğeni
 • kimsesiz

  4 ay önce Şikayet Et sudi arabistanı Rabbim müslüman görünümündeki kafir yöneticilerden kurtarsın bu zalimler bir müslümana nasıl bunu yaptılar oysaki katil israile bir kez dahi sesini yükseltmediler elbet bir gün o mübarek beldeleri gerçek müslümanlar yönetir
  Toplam beğeni
 • Misafir

  4 ay önce Şikayet Et Cenazeyide yok etmişler
  Toplam beğeni
 • Zeki

  4 ay önce Şikayet Et bunlar tam anlamıyla aptallar bu olayın ortaya çıkacağını nasıl hesap etmediler
  Toplam beğeni
  • abdollah

   4 ay önce Şikayet Et hesab etmezlermi efendi .! bence asil amaclari bu cinayeti turkiye uzerini atmakti ama yuce rabbim buna izin vermedi ve boylece suudi syonismini dunyaya rezil etti .
   Toplam beğeni
 • Muratb

  4 ay önce Şikayet Et Cinayeti işleyenleri ve azmettirenleri Rabbim şu mübarek Cuma hürmetine Cehennemiyle ebedi muamele eylesin. Umarım hakiki müslüman suudlular için bir uyanma işareti olsun inşaallah
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.