Haber 7

İran'da saldırı! Çok sayıda ölü ve yaralı var

İran'ın güneydoğusunda yer alan liman şehri Çabahar'da bombalı araçla bir saldırı düzenlendi. İran basını olayda şu ana kadar en az 4 kişinin öldüğünü 19 kişinin de yaralandığını bildirdi.
GİRİŞ 06.12.2018 10:30 DÜNYA
Metin Boyutu

İran devlet televizyonunun haberine göre, İran'ın güneydoğusunda yer alan liman şehri Çabahar'da bombalı araçla bir saldırı düzenlendi.

 

 

İran basını, saldırıda şu ana kadar en az 4 kişinin öldüğünü 19 kişinin de yaralandığını bildirdi.

Olayın terör saldırısı olup olmadığı bilinmiyor.

 

 

Yorumlar

4
 • kaptan

  4 ay önce Şikayet Et iran da olan saldiri cia mossad ve pkk odakli dir kesinlikle abd nin ve itrail in en büyük hedefi iran i irak ve suriye gibi yapmak yapilmali ki pkk ya yer acsinlar yani ikinci bir itrail
  Toplam beğeni
 • Osm786

  4 ay önce Şikayet Et Cok basit Itrael yapmistir
  Toplam beğeni
 • mesut

  4 ay önce Şikayet Et mesut bey öyle degil. ben Iranlıyım. Iran konusu hep farklıdır. iranda fars'lar(Pers'ler) hakimler. bunlar başka ırklara çok zulm ediorlar. özellikle Araplar ve Baluçlara. guney doguda Baluç kavmi yaşıyor. durumları orta afrikalılar gibidir. geçenlerde Baluçların bir silahli muhalif gurubun başkanını(Rigi adında) amerikalılar aldatıb, Iran hukumetine teslim etdiler.
  Toplam beğeni
 • mesut

  4 ay önce Şikayet Et mesut be oyle degil. ben Iranliyim. Iran konusu hep farklidir. iranda fars'lar(Pers'ler) hakimler. bunlar baska irklara cok zulm ediorlar. ozellikle araplar ve baluclara. guney doguda (baluc) kavmi yasiyor. durumlari orta afrikalilar gibidir. gecenlerde Baluclarin bir silahli muhalif gurubun baskanini(Rigi) amerikalilar aldatib Iran hukumetine teslim etdiler.
  Toplam beğeni
 • hasan

  4 ay önce Şikayet Et yine aynı taktik , bombalı araç yada canlı bomba . sonra sünnilerle şiileri birbirine düşür. iç savaş çıkart. böl parçala yut . her zaman ki emperyalistlerin taktiği vede her zaman bu taktiği yutan zavallı müslümanlar.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.