Haber 7

Altınları işletecekler! Önemli konuk Türkiye'de

Venezuela Devlet Başkan Yardımcısı Tareck Zaidan El Aissami Maddah, Türkiye ziyareti kapsamında bir altın rafinerisinde incelemelerde bulunmak üzere Çorum’a geldi.
GİRİŞ 16.01.2019 17:00 DÜNYA
Metin Boyutu
Altınları işletecekler! Önemli konuk Türkiye'de

İstanbul’dan özel uçakla Amasya-Merzifon Havalimanı'na gelen El Aissami Maddah’ın Çorum Valisi Mustafa Çiftçi ve Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı karşıladı. Ziyarette dünyanın en büyük altın üretici olan Venezuela ile ticari işbirliği noktasında görüşmeler yapılarak neler yapılabileceği masaya yatırılacak.

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz aylarda Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile bir araya gelmiş ziyarette iş insanı Ahmet Ahlatcı’nın sahibi olduğu rafineri hakkında Maduro’ya bilgi vermişti. Bu görüşmenin ardından Ahlatcı ile yakından ilgilenen Venezuela’nın Devlet Başkanı Maduro, ülkesindeki altınların işlenmek üzere Çorum’a gönderebileceklerini ifade etmişti. 

Yorumlar

3
 • M.Ali Efendioğlu

  9 ay önce Şikayet Et Bağımsız Türkiye dostu Venezuella'nın emperyalizme karşı mücadele veren yiğit idarecileri MÜSLÜMAN TÜRK YURDUNA HOŞ GELDİNİZ.
  Toplam beğeni
 • GLLLLLL

  9 ay önce Şikayet Et geçen gün bu haber çıktığında dalga geçenleri sahneye alalım:))
  Toplam beğeni
 • Ramo

  9 ay önce Şikayet Et Hadi göreyim sizi emperyalizmin sömürüsünü sonlandıracak her birlikteliğe destek verelim. Bizim solcu geçinen bağnaz yobazlar anlamaz çünkü asıl emperyalizm; Milli tarihimizi ve kültürümüzü , değerlerimizi ve kimliğimizi yok ederken bunlarla ortak hareket ettiler. Bakınız inönü dönemi Türkiyesi......
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.